اخبار

امسال تعداد شرکت تعاونیهای ثبت نام کننده استان اردبیل در دوازدهمین جشنواره تعاونیهای برتر دو برابر افزایش داشته است.

امسال تعداد شرکت تعاونیهای ثبت نام کننده استان اردبیل در دوازدهمین جشنواره تعاونیهای برتر دو برابر افزایش داشته است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل: تعداد شرکت تعاونیهای ثبت نام کننده استان در دوازدهمین جشنواره تعاونیهای برتر نسبت به سال قبل به دو برابر شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، با توجه به اتمام مراحل ثبت نام شرکتهای تعاونی استان در سامانه دوازدهمین جشنواره تعاونیهای برتر سال 1396، قاسم رحیمی در جلسه بحث و تبادل نظر پیرامون انتخاب تعاونیهای برتر استان گفت: امسال تعداد شرکت تعاونیهای ثبت نام کننده استان اردبیل در دوازدهمین جشنواره تعاونیهای برتر نسبت به سال 1395 افزایش دو برابری داشته است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل افزود: بمنظور حضور قویتر شرکتهای تعاونی استان در عرصه رقابتی جشنواره تعاونیهای برتر کشور باید در توانمند سازی شرکتهای تعاونی استان جهت افزایش کارآیی و فعالیت آنان بکوشیم و این توانمند سازی می تواند در افزایش امتیاز تعاونیها در داوری جشنواره موثر واقع گردد.

در ادامه جلسه فرهنگ رحیمی مدیر تعاون اداره کل طی سخنانی ضمن ارائه توضیحاتی پیرامون نحوه داوری جشنواره، گزارشی از روند ثبت نام ارائه نمود و گفت: در جشنواره امسال تعاونیهای برگزیده استان از بین ثبت نام کنندگان در 18 گرایش انتخاب خواهند شد و برگزیدگان استانی که حد نصاب لازم را برای حضور در مرحله کشوری کسب کرده باشند از سوی دبیرخانه مرکزی جشنواره در رقابت ملی حضور خواهند یافت.

فرهنگ رحیمی افزود: در این مرحله از فرآیند جشنواره بمنظور انتخاب تعاونیهای برتر استان، بررسی مستندات و انجام بازدیدهای حضوری از شرکتهای تعاونی و اخذ اطلاعات و مستندات مورد نیاز در انجام بررسی صورت خواهد گرفت.

مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون استان اردبیل نیز طی سخنانی در جلسه گفت: شرکتهای تعاونی استان اردبیل باید با اخذ استانداردهای لازم در خصوص تولید کالا و مشتری مداری بر بهبود ارائه کیفیت محصول و خدمات قابل ارائه خود بکوشند و از این طریق در بازار فروش جایگاه خود را تثبیت نمایند.


۳۱ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۴۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید