اخبار

شرکت تعاونی توسعه و عمران در بخش فیروزآباد شهرستان کوثر استان اردبیل در حال تاسیس می باشد.

شرکت تعاونی توسعه و عمران در بخش فیروزآباد شهرستان کوثر استان اردبیل در حال تاسیس می باشد.
مسئول نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان کوثر: اقدامات اولیه جهت تشکیل تعاونی توسعه و عمران در بخش فیروزآباد شهرستان کوثر انجام گرفته است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، یادگار باقری گفت: بمنظور جلوگیری از حوادث ناشی از کار، در سه ماهه اول سالجاری 15 مورد بازرسی از واحدهای کارگری و شرکتهای عمرانی این شهرستان انجام گرفته است.

 مسئول نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان کوثر افزود: در راستای ساماندهی تعاونیهای راکد و نیمه فعال شهرستان تعداد 9 مورد بازرسی از تعاونیهای تولیدی، توزیعی و خدماتی انجام و تلاش بر آن است که این تعاونیها مجددا فعالیت خود را از سر بگیرند.

یادگار باقری افزود: در راستای حمایت از توسعه و اشتغال زایی در روستا، اقدامات اولیه جهت تشکیل تعاونی توسعه و عمران در بخش فیروز شهرستان کوثر انجام گرفته است و این شرکت تعاونی با همت و همکاری اهالی بخش فیروزآباد در دست اقدام می باشد.

وی در خصوص اجرای طرح کارورزی گفت: اطلاع رسانی و ارائه مشاوره های لازم به منظور فراگیری آموزشهای مهارت فنی برای افراد تحصیلکرده دانشگاهی جهت ایجاد بستر لازم برای جذب آنان در واحدهای تولیدی از طریق بالا بردن توان عملی و تجربی متقاضیان در قالب طرح کارورزی از دیگر فعالیتهای این نمایندگی می باشد.

۳۱ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۱۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید