اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل پیام تسلیت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را به خانواده داغدار آتنا اصلانی ابلاغ کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل پیام تسلیت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی  را به خانواده داغدار آتنا اصلانی ابلاغ کرد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل ضمن دیدار با خانواده داغدار آتنا اصلانی، دختر خردسال جان باخته در شهرستان پارس آباد، پیام تسلیت و ابراز همدردی دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را در این غم بزرگ به این خانواده ابلاغ نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، قاسم رحیمی امروز با سفر به شهرستان پارس آباد ضمن دیدار با خانواده داغدار آتنا اصلانی، دختر خردسال جان باخته در شهرستان پارس آباد، پیام تسلیت و ابراز همدردی دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را در این غم بزرگ به این خانواده ابلاغ نمود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در این دیدار ضمن ابراز تاسف از این واقعه ناگوار تاکید کرد: تحمل فقدان آتنا دختر معصوم و خردسال بسیار سنگین و جانکاه است و ما نیز خود را در این غم بزرگ شریک میدانیم.

۲۷ تیر ۱۳۹۶ ۱۵:۱۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید