اخبار

معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات: تعداد کاربران اینترنتی کشور با رشد 50 درصدی روبه‌رو است.

معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات: تعداد کاربران اینترنتی کشور با رشد 50 درصدی روبه‌رو است.
معاون فناوری ونوآوری وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان اردبیل گفت: کاربران اینترنتی کشور با رشد 50 درصدی روبه‌رو است و سواد دیجیتالی کشور افزایش یافته است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل به نقل از خبرگزاری فارس، امیرحسین دوایی معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری ارتباطات عصر امروز در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال که باحضور استاندار و مدیران اجرایی در سالن شیخ صفی استانداری اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: در بازدید از جشنواره اختراعات برگزیده شده در اردبیل و واحدهای فعال در زمینه ITC،  تنوع فعالیت به صورت حرکتی خودجوش در استان اردبیل درآمده است.

وی افزود: تازمانیکه تقاضا و نیاز در بازار وجود نداشته باشد، کسب و کار صورت نگرفته و فرهنگ کارآفرینی و نوآوری در کشور رشد نخواهد کرد.

معاون فناوری و نوآوری با بیان اینکه شبکه دسترسی به اینترنت و ارتباطات برای رشد بازار باید رشد کند، افزود: برای افزایش زیرساخت‌های کشور در حوزه دسترسی به اینترنت فعالیت های زیادی انجام گرفته است.

دوایی دسترسی به  فضای اینترنتی را در 27 هزار روستا از اقدامات مثبت دانست و افزود: بنگاه‌های اقتصادی کوچک و بزرگ فرصت مشتری‌یابی و نیازسنجی را از دست ندهند.

وی گفت: استفاده از ابزارهای دیجیتال و اینترنت با وجود فرصت‌هایی برای توسعه کسب وکار، چالش‌هایی جدی برای خانواده‌ها دارد و تنها این قدرت مختص واحد خانواده است که با ایجاد حفاظ از آسیب این چالش‌ها در امان باشند.

۲۱ تیر ۱۳۹۶ ۲۲:۰۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید