اخبار

ورزشکاران کارگر ایران در دومین دوره مسابقات جهانی شرکت ها که سال آینده در کشور فرانسه برگزار می شود، شرکت خواهند داشت.

ورزشکاران کارگر ایران در دومین دوره مسابقات جهانی شرکت ها که سال آینده در کشور فرانسه برگزار می شود،  شرکت خواهند داشت.
رئیس فدراسیون آماتوری ورزش کارگری از حضور ورزشکاران کارگر ایران در دومین دوره مسابقات جهانی شرکت ها که سال آینده در کشور فرانسه برگزار می شود، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، امیر حسینی رئیس فدراسیون آماتوری ورزش کارگری کشور که قبل از ظهر امروز در مجمع انتخاباتی رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل حضور یافته بود، توسعه ورزش سلامت محور را از اهداف اصلی فدراسیون ورزش کارگری عنوان نمود و گفت: هم اکنون 33 انجمن و تشکل ورزشی و 31 هیات ورزشی در سطح کشور در عرصه ورزش های آماتوری کارگری فعالیت می کنند..
امیرحسینی با اشاره به حضور کاروان ورزشی کارگران ایران در پنجمین دوره بازی های جهانی کارگران در کشور لتونی اظهار کرد: پنجمین دوره بازی های جهانی ورزش کارگری 23 تا 28 خردادماه در شهر ریگا پایتخت لتونی برگزار شد و کاروان اعزامی ایران با کسب 36 مدال طلا، 14 مدال نقره و 14 مدال برنز و در مجموع با کسب 64 مدال در رشته های مختلف به کار خود پایان داد.
وی با اشاره به عدم حضور ورزشکاران ایرانی در مقابل ورزشکاران رژیم صهینوستی در مسابقات جهانی لتونی گفت: ورزشکاران ما با ایمان و اعتقاد راسخ و پایبندی به انسانیت و اخلاق پایبند در میادین ورزشی رقابت می کنند و این کار از صدها مدال ارزشمند است.
وی رونق صنعت گردشگری ورزشی را مورد تاکید قرار داد و گفت: شاید برای ایجاد اشتغال برای هر نفر در دیگر صنایع بیش از 2 میلیارد ریال سرمایه گذاری لازم باشد اما با یکصد الی 200 میلیون ریال یعنی یک دهم دیگر صنایع می توان در صنعت گردشگری ورزشی برای هر نفر شغل ایجاد کرد.
حسینی افزود: با تصویب هیات امنای فدارسیون ورزش کارگری از سال آینده ایران به عضویت بازی های جهانی شرکت ها در می آید.
رئیس فدراسیون آماتوری ورزش کارگری از حضور ورزشکاران کارگر ایران در دومین دوره مسابقات جهانی شرکت ها که سال آینده در کشور فرانسه برگزار خواهد شد خبر داد.
حسینی گفت: استان اردبیل یکی از قطب های ورزش کارگری است به طوری که سه مدال مسابقات جهانی 2017 شهر ریگا لتونی توسط ورزشکاران این استان کسب شد.

در پایان این مراسم از مدال آوران اردبیلی مسابقات جهانی کارگران 2017 ریگا - لتونی با اهدای لوح تقدیر و هدایا تجلیل و قدردانی شد.

۱۹ تیر ۱۳۹۶ ۱۴:۰۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید