اخبار

برگزاری جلسه توجیهی طرح کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی در اردبیل

برگزاری جلسه توجیهی طرح کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی در اردبیل
برگزاری جلسه هماهنگی و توجیهی اجرای دستورالعمل ​طرح کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی در اردبیل

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، جلسه هماهنگی و توجیهی بمنظور اجرای دستورالعمل طرح کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی در اردبیل به ریاست دکتر رحیمی و با حضور مدیران کاریابیهای غیردولتی و روسا و کارشناسان ادارات تابعه این اداره کل برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در این جلسه ضمن قدردانی از حضور مدعوین گفت: این جلسه در ارتباط با بخشنامه مشترک وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزیر کشور در خصوص اجرایی نمودن طرح کارورزی برگزار می شود و چنانکه استحضار دارید طرح کارورزی در راستای هدایت فارغ التحصیلان دانشگاهی بیکار فاقد مهارت جهت فراگیری عملیِ مهارت فنی در محیط کار  و جذب آنان در واحدهای پذیرنده اجرا  می گردد.

قاسم رحیمی با تاکید به اهمیت موضوع اشتغال جوانان برای مسئولین کشور، افزود: بمنظور تقویت جذب کارورزان، در این طرح تلاش شده است با مشوق های در نظر گرفته شده برای  واحدهای پذیرنده، بستر لازم برای جذب کاروزان فراهم گردد و در اجرای هر چه مطلوب تر این طرح، تلاش مضاعف روسای ادارات شهرستان و مدیران کاریابیهای غیردولتی در استان می تواند بسیار موثر و کارساز باشد.

وی افزود: در طرح کاورزی سهمیه استان اردبیل تعداد 3510 نفر می باشد که امید است با جذب سهمیه منظور شده، گام موثری در بکارگماری جوانان تحصیلکرده جویای کار استان بردارشته شود.

 در ادامه جلسه، رحیم دادجو کارشناس مسئول کارآفرینی اداره کل، مفاد دستورالعمل اجرایی طرح کارورزی در استان را برای حاضرین در جلسه تشریح و توضیحات لازم را در خصوص شرایط احراز متقاضیان طرح کارورزی و مشوقها و شرایط لازم برای واحدهای پذیرنده کارورز در این طرح را بطور کامل ارائه نمود و در پایان جلسه به سوالات حاضرین پاسخ داده شد.

۱۱ تیر ۱۳۹۶ ۱۳:۰۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید