اخبار

جلسه اطلاع رسانی و توجیهی پیرامون طرح کارورزی و اشتغال جوانان در بخش کشاورزی تشکیل یافت.

جلسه اطلاع رسانی و توجیهی پیرامون طرح کارورزی و اشتغال جوانان در بخش کشاورزی تشکیل یافت.
جلسه اطلاع رسانی و توجیهی پیرامون طرح کارانه اشتغال جوانان (کاج) و اهمیت ثبت نام در سامانه اینترنتی کارورزی برای واحدهای پذیرنده در بخش کشاورزی تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، جلسه اطلاع رسانی و توجیهی پیرامون طرح کارانه اشتغال جوانان (کاج) و اهمیت ثبت نام واحدهای پذیرنده در سامانه اینترنتی کارورزی با حضور معاونت برنامه ریزی جهاد کشاورزی و معاونت کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل و جمعی از واحدهای تولیدی بخش کشاورزی اردبیل در محل سالن اجتماعات جهاد کشاورزی استان اردبیل تشکیل یافت. معاون کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در این جلسه مشترک توجیهی از اهمیت ویژه تعامل واحدهای تولیدی و کارآفرینان استان جهت به ثمر نشستن هرچه بهتر طرح کارورزی در استان خبر داد.
هوشنگ دشتی گفت: با توجه به اقلیم استان و فراهم بودن زمینه های مساعد  اشتغال در بخش کشاورزی، طرح کاروزی جوانان در بخش کشاورزی استان اردبیل یکی از زمینه های مهم اشتغالزایی خواهد بود.
وی در ادامه از ضرورت تعامل هرچه بیشتر دستگاه های دولتی با کارآفرینان جهت محقق شدن هر چه بیشتر زمینه های اشتغال زایی در استان خبر داد و افزود: سهمیه اختصاص داده شده به استان در قالب طرح کارورزی جوانان 3 هزار و پانصد نفر می باشد و واحدهای پذیرنده ای که نسبت به جذب کارورزان اقدام کنند از بسته های حمایتی دولت در این طرح برخوردار خواهند شد.
وی در ادامه به تبیین و توضیح موارد قانونی و تفضیل بسته های تشویقی دولتی از واحدهای پذیرنده در قالب طرح کارورزی پرداخت و این جلسه با پاسخ به سوالات حاضرین و نمایندگان واحدهای پذیرنده و کارآفرینان بخش کشاورزی به پایان رسید.

۳ تیر ۱۳۹۶ ۱۳:۱۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید