اخبار

هفدهمین دوره مسابقات فوتسال جام رمضان کارگران اردبیل پایان یافت.

هفدهمین دوره مسابقات فوتسال جام رمضان کارگران اردبیل پایان یافت.
هفدهمین دوره مسابقات فوتسال جام رمضان کارگران اردبیل با پیروزی تیم آرتاویل تایر پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، مسابقه فینال و مراسم اختتامیه هفدهمین دوره مسابقات فوتسال جام رمضان کارگران اردبیل با حضور دکتر فیضی و مهندس بدری نمایندگان مردم شهرستان های اردبیل، نیر ، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی، مهندس نصیری معاون سیاسی و امنیتی استانداری اردبیل؛ دکتر رحیمی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، مدیران کل دستگاه های زیر مجموعه وزارت متبوع در استان اردبیل، مدیریت بسیج کارگری استان اردبیل، رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اردبیل، فرمانده انتظامی شهرستان اردبیل، مدیران کارخانجات و همچنین تماشاگران پرشور در سالن سرپوشیده کارگران اردبیل برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل ضمن تشکر از مقامات عالی استان و میهمانان و تماشاگران و تبریک به دو تیم راه یافته به فینال مسابقات، اعلام نمود که اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل همواره در تلاش است که برنامه های ورزشی برای جامعه مخاطب برگزار و امکانات ورزشی را در اختیار کارگران و خانواده آنها در جهت استفاده بهنیه قرار دهد.

دکتر رحیمی افزود: ورزش و ایجاد نشاط در بین کارگران از اهمیت ویژه ای برخوردار است و ما تلاش داریم در حوزه ورزش کارگری با فعالیت در توسعه برنامه های ورزش کارگری، بیش از پیش در نشاط و شادابی روحیه جامعه کارگری گام برداریم.

مسئول ورزش کارگری اداره کل نیز در خصوص برگزاری مسابقات گفت: در این دوره از مسابقات 15 تیم کارگری در 4 گروه به شکل دوره ای از اول ماه مبارک رمضان به رقابت با پرداخته بودند و 8 تیم به مرحله یک هشتم نهایی صعود کردند و تیم های آرتاویل تایر، آرتا جوجه، آذرساروج و زیبا دانه به مرحله نیمه نهایی راه یافتند که در نهایت تیم های زیبا دانه و آذرساروج مرحله رده بندی را واگذار نمودند و تیم های آرتا جوجه و آرتاویل تایز به مرحله فینال رسیدند و در مسابقه فینال ایندوره از مسابقات، تیم آرتاویل تایر با نتیجه سه بر دو پیروز ایندوره از مسابقات گردید.

علی مهری افزود: امسال با برگزاری مسابقات کارگران استان در تمام رشته های ورزشی و همچنین شرکت قدرتمندانه در مسابقات قهرمانی کارگران کشور امید آن داریم شاهد تحول چشم گیر در ورزش کارگری باشیم.

در مراسم اختتامیه از  سوی کمیته برگزاری مسابقات از بازیکنان و مربیان و سرپرستان تیم های اول تا سوم با اعطای لوح و هدایا از طرف مسئولین اهداء گردید و تیم شرکت سیمان آرتا اردبیل هم با نظر اعضای کمیته برگزاری موفق به دریافت حکم و کاپ اخلاق هفدهمین دوره مسابقات فوتسال جام رمضان کارگران اردبیل گردید. پشتیبان ایندوره از مسابقات، مجتمع صنعتی آرتاویل تایر بود.

 از عوامل اجرایی و داوران مسابقات تجلیل، 

۳ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۴۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید