اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل: طرح کارورزی در قالب بسته‌های اقتصاد مقاومتی در استان اجرا می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل: طرح کارورزی در قالب بسته‌های اقتصاد مقاومتی در استان اجرا می‌شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در ششمین جلسه کارگروه اشتغال استان اردبیل گفت: طرح کارورزی در قالب بسته‌های اقتصاد مقاومتی در استان اردبیل اجرا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، دکتر رحیمی در ششمین جلسه کارگروه اشتغال استان گفت: اعتبارات سال ۹۵ بخش مشاغل خانگی اردبیل با همکاری بانک صادرات و پیگیری مدیران استانی به صورت کامل جذب شده است.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت:  کارگروه تخصصی اشتغال استان تلاش می نماید تا با اجرای برنامه های کارشناسی و طرح های مصوب دولت در استان ایجاد اشتغال نماید و در همین راستا طرح کارورزی در قالب بسته‌های اقتصاد مقاومتی در استان اجرا می‌شود.

دکترحیمی افزود: تاکنون شش هزار و ۵۰۰ نفر از فارغ‌التحصیلان دانشگاهی و ۳۰ واحد پذیرنده استان در این طرح ثبت نام کرده اند و افرادی که آموزشهای کارورزی را گذرانده اند مشغول بکار خواهند شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به ثبت‌نام اشاره کرد و گفت: افرادی که آموزش‌های کارورزی دیده‌اند مشغول به کار می‌شوند.
وی با اشاره به هزینه نیروی انسانی در تولید، گفت: مشوق های در نظر گرفته شده برای واحد پذیرنده کارورز در این طرح می تواند در کاهش هزینه ها و صرفه جویی مصارف تولید، بسیار تاثیرگذار باشد.

دکتر رحیمی در پایان سخنان خود به افتخار آفرینی ورزشکاران کارگر استان در المپیک کارگران جهان اشاره کرد و گفت: ایندوره از مسابقات در کشور لتونی برگزار گردید و محمد داداشی، اسلام عیدی و صادق اصبری موفق به کسب کسب سه مدال طلا، نقره و برنز شدند.


۲ تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۰۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید