اخبار

جلسه تبیین طرح کارورزی و تعامل بین دستگاههای ذیربط در استان اردبیل برگزار شد.

جلسه تبیین طرح کارورزی و تعامل بین دستگاههای ذیربط در استان اردبیل برگزار شد.
جلسه تبیین طرح کارورزی و نحوه تعامل و هماهنگی بیشتر بین دستگاههای ذیربط استان اردبیل برگزار شد.

به گزارش روبط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، جلسه تبیین طرح کارورزی و نحوه تعامل و هماهنگی بیشتر بین دستگاههای ذیربط استان اردبیل با حضور مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی - تامین اجتماعی و آموزش فنی و حرفه ای استان و معاونین و کارشناسان دستگاههای ذیربط برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با اشاره به عنوان سال و اهمیت موضوع تولید و اشتغال گفت: یکی از مطالبات جدی مردم از دولت مسئله اشتغال جوانان است و با توجه به اهمیت موضوع، تولیت اشتغال  در کشور به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی محول شده است.

قاسم رحیمی ضمن تشریح مفاد بسته پیشنهادی جدید واصله برای طرح کارورزی گفت: تاکنون 6هزاروپانصد نفر در سایت کارورزی از استان اردبیل ثبت نام کرده اند و ما از طریق اطلاع رسانی عمومی از فارغ التحصیلان دانشگاهی بیکار درخواست کرده ایم با مراجعه به سامانه https://karvarzi.mcls.gov.ir  و ثبت اطلاعات و مشخصات خود، در این سایت ثبت نام کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به اینکه سهمیه فعلی استان اردبیل در طرح کارورزی تعداد سه هزاروپانصد نفر می باشد افزود: تکلیف اصلی ما شناسایی اولویت ثبت نام کنندگان و تامین واحدهای پذیرنده می باشد.

در این جلسه بر انجام نظارت مستمر بر تمامی معرفی شدگان از طریق طرح کارورزی تاکید شد.

 

۱ تیر ۱۳۹۶ ۱۳:۴۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید