اخبار

برای نخستین بار در کشور، مسابقه "قویترین مردان کارگر" در استان اردبیل برگزار میشود.

برای نخستین بار در کشور، مسابقه "قویترین مردان کارگر" در استان اردبیل برگزار میشود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل استان اردبیل از برگزاری مسابقه "قویترین مردان کارگر" استان اردبیل در هفته کارگر خبر داد و گفت: این مسابقه برای نخستین بار است که در کشور برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل دومین جلسه ستاد گرامیداشت هفته کارگر استان اردبیل بمنظور هماهنگی و تنظیم برنامه های این ستاد در بزرگداشت مقام والای کارگران استان با حضور دکتر رحیمی و اعضاء جلسه در سالن اجتماعات این اداره کل تشکیل یافت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در آغاز جلسه ضمن خیرمقدم و قدردانی از حاضرین در جلسه گفت: با عنایت به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری با عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال باید در تمام عرصه های کاری با تلاش مضاعف در تحقق فرمایشات راهبردی مقام معظم رهبری بکوشیم.

دکتر رحیمی افزود: این جلسات ستاد بزرگداشت هفته کارگر در راستای ارتقای کیفی و ایجاد هماهنگی در برنامه های اجرایی هفته کارگر بمنظور تجلیل از مقام والای کارگران استان تشکیل می گردد و امید است در هفته کارگر برنامه های اجرایی این ستاد بصورت مطلوب و شایسته و در شان و منزلت مقام جامعه کارگری استان انجام پذیرد.

وی از حاضرین در جلسه درخواست نمود تا پیشنهادات و نظرات خود را در بهبود برنامه های اجرایی این ستاد اعلام نمایند و تاکید کرد که علیرغم اینکه پیش نویس برنامه های اجرایی هفته کارگر تهیه شده اما هرگونه پیشنهاد اعضا که در این جلسه مورد تصویب قرار گیرد در برنامه نهایی ستاد گنجانده خواهد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل افزود: در برنامه های اجرایی هفته کارگر با تلاش جمعی اعضاء ستاد و سایر همکاران برنامه های متنوعی پیش بینی شده که برگزاری مسابقه "قویترین مردان کارگر" استان اردبیل برای نخستین بار است که در کشور برگزار می گردد البته در هفته کارگر جشن بزرگ کارگران - دیدار اعضا تشکلات کارگری و کارفرمایی استان با استاندار - دیدار اعضاء ستاد و نمایندگان کارگران با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل - برنامه های دیدار از جانباران بیمارستان ایثار و برگزاری ورزش صبحگاهی در کارخانجات و جشنواره ورزشهای تفریحی ویژه فرزندان کارگر و همچنین برگزاری جشن کارگری در واحدهای تولیدی از جمله برنامه های این ستاد می باشد.

۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ۱۹:۴۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید