اخبار

دکتر فیضی در جلسه کارگروه اشتغال بر پیگیری و عملیاتی نمودن طرح تکاپو در استان اردبیل تاکید کرد.

دکتر فیضی در جلسه کارگروه اشتغال بر پیگیری و عملیاتی نمودن طرح تکاپو در استان اردبیل تاکید کرد.
دکتر فیضی نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در جلسه کارگروه اشتغال بر پیگیری و عملیاتی نمودن طرح تکاپو در استان اردبیل تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، دکتر فیضی نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی که در جلسه کارگروه اشتغال استان حضور یافته بود ضمن تاکید بر اهمیت مسئله اشتغال و ضرورت اجرای طرح تکاپو در استان اردبیل گفت: این طرح می تواند  بستر مناسبی برای ایجاد فضای کسب و کار جدید در استان باشد و موجب اشتغال کارجویان دارای مهارت های فنی و علمی گردد.
وی گفت: برای عملیاتی نمودن طرح تکاپو در استان باید اقدام جدی صورت گیرد و با ایجاد سهولت برای کارآفرینان خرد و کلان در استان در راستای تولید و افزایش فضای کسب و کار توسط بخش خصوصی با حمایت و پشتیبانی دولت گام برداشته شود تا فضای کسب و کار استان اردبیل رونق گیرد.
دکتر فیضی از جوانان خلاق و دارای ایده های نو که در ابتدای این جلسه طرحهای خود را در زمینه خدمات نوین گردشگری و پزشکی ارائه نموده بودند، قدردانی نمود و بر پیگیری و عملیاتی نمودن طرح تکاپو در استان اردبیل تاکید کرد.

۲۴ فروردین ۱۳۹۶ ۱۸:۰۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید