اخبار

حضور بسیج کارگری در حوزه کارگری و مشارکت در برنامه های جامعه کارگری امری ضروری است.

حضور بسیج کارگری در حوزه کارگری و مشارکت در برنامه های جامعه کارگری امری ضروری است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در جلسه ستاد گرامیداشت نهم اردیبهشت ماه روز بسیج کارگری: حضور بسیج کارگری در حوزه کارگری و مشارکت در برنامه های جامعه کارگری امری ضروری است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، در جلسه ستاد گرامیداشت نهم اردیبهشت ماه روز بسیج کارگری که با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و رئیس سازمان بسیج کارگری در سالن اجتماعات این اداره کل تشکیل یافته بود منوچهری رئیس سازمان بسیج کارگری ضمن قدردانی از مدیریت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در تعامل و همکاری با سازمان بسیج کارگری گفت: روز نهم اردیبهشت سالروز شهادت شهید بزرگوار برونسی است و روز بسیج کارگری نامگذاری شده است.

وی افزود: سازمان بسیج کارگری استان تلاش دارد در سال 96 برنامه های اجرایی خود را در گرامیداشت روز بسیج کارگری پربارتر از سالهای قبل برگزار نماید و با معرفی سیره شهیدان گرانقدر به نسل جوان امروز جامعه و بخصوص جامعه کارگری گامی موثر در اشاعه فرهنگ جهاد و شهادت بردارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل طی سخنانی گفت: روز بسیج کارگری و هفته کارگر فرصتی است برای گرامیداشت یاد و خاطره شهدای این عرصه و تکریم از قشر تلاشگر و زحمتکش کارگر تا این قشر زحمتکش بیش از پیش مورد توجه و حمایت قرار گیرند و البته در این برنامه ها حضور فعال بسیج کارگری در حوزه کارگری و مشارکت در برنامه های جامعه کارگری امری ضروری است.
دکتر رحیمی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه جامعه کارگری ما و بویژه کارگران بسیجی با همت و تلاش  در عرصه تولید و اقتصاد، همواره در صف مقدم جهاد اقتصادی قرار دارند گفت: اینک در آستانه فرارسیدن روز بسیج کارگری و هفته کارگر قرار داریم و در این ایام شاهد برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی و ورزشی و مراسم خاص در تجلیل از مقام کارگران در واحدهای مختلف کارگری خواهیم بود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل افزود: ما تلاش می کنیم در هفته کارگر با معرفی و تجلیل از کارگران خلاق و مبتکر و کارگران برگزیده استانی و کشوری بتوانیم گامی موثر در راستای معرفی نیروهای خلاق به جامعه برداشته و در بین کارگران برای تلاش و خلاقیت بیشتر ایجاد انگیزه کنیم.

۲۰ فروردین ۱۳۹۶ ۱۴:۰۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید