اخبار

اولین جلسه شورای اداری اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان اردبیل در سال جدید برگزار شد.

اولین جلسه شورای اداری اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان اردبیل در سال جدید برگزار شد.
اولین جلسه شورای اداری اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان اردبیل در سال جدید با حضور مدیرکل،معاونین وروسای ستادی وشهرستانی در سالن جلسات اداره کل برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، دکتر رحیمی ضمن تبریک سال نو به همکاران اظهار داشت: با توجه به نامگذاری سال جدید با عنوان سال " اقتصاد مقاومتی، تولید واشتغال " توسط رهبر معظم انقلاب باید در سال جدید تمامی حوزه ها برای تحقق این مهم تلاش کنند و کلیه ظرفیتها و توانمندیهای اداره کل را برای تحقق این شعار بکار گیریم.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با اشاره به اینکه جلسات شورای اداری با هدف ارزیابی واحدهای ستادی و همچنین بررسی نحوه عملکرد ادارات شهرستانها و میزان تحقق تعهدات و نیز شناسایی نقاط ضعف و قوت هر حوزه صورت می پذیرد، گفت: ما باید با همت جمعی در افزایش خدمت رسانی به مردم شریف استان تلاش کنیم و وظایف سازمانی خویش را به نحو احسن انجام دهیم.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در بخش دیگری از سخنان خود گفت: یکی از مهم ترین شاخصهای فردی در محیط اداری حسن خلق و رفتار شایسته می باشد. وی از عموم همکاران خواست با احترام متقابل و پاسخگویی مطلوب به مراجعین در راستای رضایتمندی ارباب رجوع از اداره کل بکوشند و تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به مراجعین را در اولویت کاری خود قرار دهند و در تمام امور اداری با همکاران و مراجعین اداری با احترام متقابل رفتار نمایند.
دکتر رحیمی همچنین تاکید کرد : نحوه عملکرد ادارات شهرستانها را با جدیت و دقت نظر دنبال می کنیم و در ازاء تفویض برخی اختیارات به روسای ادارات شهرستانها نتایج مثبت و خوبی را از آنان انتظار داریم .
وی افزود: من از مسئولین و روسای شهرستانها انتظار دارم در پیگیری و نظارت بر انجام امور محوله در حوزه های تحت سرپرستی خود بصورت جدی تلاش کنند و اقدامات انجام شده حوزه خودشان را بصورت ماهانه بررسی و از نتایج اقدامات انجام شده اطمینان حاصل نمایند.
شایان ذکر است در این جلسه مدیر روابط کار، مدیر اجتماعی، مدیر تعاون، مدیر کار آفرینی و اشتغال و مدیر پشتیبانی و توسعه منابع اداره کل نیز در این جلسه به طرح ماموریتها و اهداف حوزه خود پرداخته و به سؤالات روسای ادارات تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستانها پاسخ دادند. همچنبن در این جلسه عملکرد کلیه بخشهای این اداره کل و ادارات شهرستانها مورد بررسی و تجزیه تحلیل قرار گرفت.

۱۶ فروردین ۱۳۹۶ ۱۴:۰۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید