اخبار

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گرمی بخشی از عملکرد سال 95 این اداره را تشریح کرد.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گرمی بخشی از عملکرد سال 95 این اداره را تشریح کرد.
محمد باقر رحیمی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گرمی بخشی از عملکرد سال 95 این اداره را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گرمی با شرح فعالیت های یک ساله این اداره گفت: در طول سال 95 در حوزه بیمه بیکاری برای 54 نفر برقراری بیمه بیکاری، 37 مورد معرفی متقاضیان بیمه بیکاری به تامین اجتماعی، تعداد 30 مورد قطع مقرری شدگان بیمه بیکاری و 6 مورد اشتغال مجدد آموزش دیدگان فنی حرفه ای انجام گرفته است و در حال حاضر تعداد 54 نفر از مقرری بیمه بیکاری در این شهرستان بهره مند می باشند.
محمدباقر رحیمی افزود: در طول یکسال گذشته در حوزه تعاون، 9 تعاونی تشکیل شده است که با سرمایه گذاری بالغ بر مبلغ 4215 میلیون ریال برای 42 نفر زمینه اشتغال را فراهم کرده است.
وی گفت: در یک سال گذشته در حوزه اشتغال 32 مورد طرح مشاغل خانگی ارزیابی شده و تعداد طرح های ارزیابی شده گروه های خاص اخذ کننده تسهیلات (کمیته امداد حضرت امام، بنیاد شهید، بهزیستی و بنگاه های زود بازده) 20 مورد بوده است. و تعداد 315 نفر اشتغال در سامانه رصد توسط دستگاه های اجرایی این شهرستان ثبت شده است و به 28 نفر از متقاضیان مشاغل خانگی مبلغ 1167 میلیون ریال تسهیلات پرداخت شده است.
وی خاطرنشان کرد: تعداد فرصت های شغلی اعلام شده به مراکز کاریابی 77 مورد و تعداد جویندگان ثبت نام شده درکاریابیهای غیردولتی 129 مورد بوده است و 53 مورد فرصت های شغلی معرفی شده  و 48 نفر به کار گمارده شده اند.

۱۰ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۵۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید