اخبار

در روز تعاون از تعاونیهای برتر استان اردبیل تجلیل شد.

در روز تعاون از تعاونیهای برتر استان اردبیل تجلیل شد.
بمناسبت گرامیداشت هفته تعاون و همزمان با روز تعاون در همایش تعاونگران استان اردبیل با حضور استاندار اردبیل از تعاونیهای برتر استان اردبیل تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، همایش تعاونگران استان اردبیل که با حضور استاندار و مدیران و مسئولان دستگاههای اجرایی و جمع کثیری از تعاونگران در سالن اجتماعات شرکت گاز استان تشکیل یافته بود با معرفی و تجلیل از 20 تعاونی برتر استان پایان یافت. 

استاندار اردبیل در این مراسم ضمن تبریک فرارسیدن روز تعاون طی سخنانی با اشاره به نقش سازنده تعاونیها گفت: تعاونی مظهر مشارکت و همکاری مردم در فعالیتهای اقتصادی است.

دکتر خدابخش در بخش دیگری از سخنان خود گفت: حمایت از بخش تولید و تعاونیهای تولیدی از ضرورت های کاری مسئولان استان است و ما باید تلاش کنیم در راستای رونق بخشیدن به اقتصاد استان در این راستا تلاش کنیم.

در بخش دیگری از این مراسم مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل نیز گزارشی از وضعیت و برنامه های حوزه تعاون این اداره کل ارائه نمود.

در پایان این مراسم از 20 تعاونی برتر استان با اعطای لوح تقدیر تجلیل شد و از 5 نفر آزاده و یک نفر بازنشسته  اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان نیز قدردانی بعمل آمد.  

۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۱
روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید