اخبار

سومین نمایشگاه توانمندیهای بانوان در اردبیل افتتاح شد

سومین نمایشگاه توانمندیهای بانوان در اردبیل افتتاح شد
همزمان با هفته گرامیداشت زن و مقام مادر طی مراسمی سومین نمایشگاه توانمندیهای بانوان در اردبیل افتتاح گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل مراسم افتتاح سومین نمایشگاه توانمندیهای بانوان استان اردبیل در محل نمایشگاه بین‌المللی اردبیل با حضور مسئولان و مدیران دستگاههای اجرایی و جمع کثیری از بانوان استان  برگزار شد و زنان فعال در عرصه‌های مختلف اقتصادی در غرفه های این نمایشگاه  تولیدات و محصولات خود را در معرض دید عموم به نمایش گذاشتند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی استانداری اردبیل ضمن تبریک روز زن و مادر به بانوان افزود: برگزاری نمایشگاه توانمندیهای بانوان می تواند زمینه مناسبی برای رشد و توسعه استعداد و خلاقیت های بانوان و تشویق آنان به فعالیت در راه رشد و توسعه باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به استقبال بانوان توانمند و حضور فعال آنان در سومین دوره نمایشگاه گفت: ما تلاش می کنیم تا در تمام عرصه های اقتصادی فرهنگی و اجتماعی استان شاهد رشد حضور و فعالیت بانوان باشیم.

در بخش دیگری از این مراسم مشاور استاندار و مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل طی سخنانی ضمن تاکید بر تاثیر و توان بانوان در رشد و توسعه جامعه گفت: در ادوار گذشته زنان و یا خانواده به تنهایی مورد تاکید قرار می‌گرفت و این در حالی است که زن و خانواده لازم و ملزوم هم هستند و زن‌ سالاری درست به اندازه مردسالاری برای جامعه مضر است و ما امیدواریم در دولت یازدهم شایسته‌سالاری و توازن جنسیتی در تمام زمینه‌ها اتفاق بیفتد.

ماریا موسوی  با اشاره به این که حضور زنان در جامعه مغایر با آموزه‌های دینی نیست، تصریح کرد: اگر از توانایی‌ها و ظرفیت‌های زنان در حوزه‌های مختلف استفاده نشود، جامعه به رشد متوازن دست نمی‌یابد. وی با اشاره به حضور زنان در فعالیت‌های اجتماعی افزود: زنان به عنوان نیمی از جمعیت جامعه توانمندی‌های بالقوه‌ای دارند که باید در راستای توسعه و تعالی جامعه به کار گرفته شود.

این نمایشگاه از اول تا پنجم اردبیهشت ماه با تعداد 120 غرفه در دو سالن و در بخشهای صنعت و کشاورزی و خدمات برای بازدید عموم دایر می باشد. زمان بازدید از نمایشگاه از ساعت  15 الی 21 می باشد.
۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید