اخبار

دومین نمایشگاه توانمندیهای بانوان استان اردبیل افتتاح شد.

دومین نمایشگاه توانمندیهای بانوان استان اردبیل افتتاح شد.
مراسم افتتاح رسمی دومین نمایشگاه توانمندیهای بانوان استان اردبیل ساعت 10 قبل از ظهر روز دوشنبه 16 اردیبهشت ماه در محل نمایشگاه بین المللی اردبیل با حضور معاون استاندار و جمع کثیری از مدیران و مسئولان دستگاههای اجرایی اانجام شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، در مراسم افتتاح این نمایشگاه، معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی استانداری اردبیل ضمن بازدید از غرفه های نمایشگاه از تلاشهای دست اندرکاران در تشکیل دومین نمایشگاه توانمندیهای بانوان استان قدردانی نمود و گفت: نقش آفرینی بانوان خلاق و مبتکر درعرصه های اقتصادی میهن اسلامی یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است و باید حضور بانوان در عرصه کار و تلاش توسعه یابد.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در گفتگو با خبرنگاران گفت: دومین نمایشگاه توانمندیهای بانوان استان اردبیل با 75 غرفه و بانوان شرکت کننده از مناطق مختلف استان در زمینه قالیبافی – گلیم و مسند – قلاب بافی – ورنی بافی – پوشاک – صنایع غذایی و شیرینی پزی – پرورش قارچ – تولید زعفران – گلسازی صنایع چوب – معرق کاری – قلم زنی – طلاسازی – تولیدات چرمی – تولیدات هنری و فرهنگی بمنظور معرفی بانوان تلاشگر در زمینه های مختلف اقتصادی استان اردبیل تشکیل گردیده است.

حسین منوری هدف از برگزاری این نمایشگاه را ایجاد بستری مناسب برای افزایش فعالیت و حضور بانوان در بخشهای عمده  اقتصادی استان اردبیل عنوان نمود و افزود: معرفی دستاوردهای بانوان می تواند در توسعه و افزایش فعالیت بانوان تلاشگر موثر باشد. وی در بخش دیگری از سخنان خود،‌ تشکیل این نمایشگاه را گامی در معرفی تولیدات و دستاوردهای بانوان و بستر مناسبی برای دستیابی به بازار فروش بیشتر عنوان نمود.

این نمایشگاه تا تاریخ 19 اردیبهشت ماه از ساعت 15 الی 21 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی اردبیل پذیرای بازدیدکنندگان و علاقمندان می باشد.

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید