اخبار

همایش بزرگ کارگران و روز بسیج کارگری در اردبیل برگزار میشود.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل از برگزاری همایش بزرگ کارگران بمناسبت گرامیداشت هفته کارگر و روز بسیج کارگری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، حسین منوری گفت: همایش بزرگ کارگران در 9 اردیبهشت ماه در سالن ولایت اردبیل و با همکاری سازمان بسیج کارگری برگزار می گردد و در این مراسم از کارگران نمونه ، گروه کار نمونه ، واحد نمونه ، بهداشتیار نمونه و مدیر زن سرپرست خانوار نمونه استان نیز تجلیل و قدردانی بعمل خواهد آمد. مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل افزود: در این مراسم از دو نفر کارگر نمونه شهرداری اردبیل و سه نفر کارگر بسیجی فعال در پایگاهها و حوزه بسیج کارگری تجلیل خواهد شد.
حسین منوری در بخش دیگری از سخنان خود در ارتباط با برنامه های تدارک دیده شده برای گرامیداشت هفته کارگر گفت: بمنظور ایجاد وحدت رویه، ستاد گرامیداشت هفته کارگر استان اردبیل تلاش نموده است برنامه های مصوب و اجرایی خود را بمناسبت گرامیداشت هفته کارگر بر اساس برنامه های ابلاغی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تنظیم نماید که شامل برگزاری مراسم عطرافشانی و گلباران مزار شهدای کارگر - دیدار کارگران با مقامات عالی استان – مسابقات ورزشی کارگران در رشته های مختلف ورزشی - همایش بزرگ کارگران در روز بسیج کارگری – نشست سیاسی بصیرت افزایی - دیدار با خانواده شهدای کارگر – تجلیل از کارگران بسیجی و همایش طبیعت گردی کارگران در شابیل و... می باشد.
وی افزود: درهمایش طبیعت گردی کارگران در شابیل، علاوه بر پیاده روی و کوهنوردی در دامنه سرسبز و زیبای سبلان،‌  بر اساس هماهنگی های بعمل آمده در جلسات ستاد، کارگران شرکت کننده در این برنامه مفرح ورزشی و تفریحی از امکانات مجتمع آبدرمانی شابیل نیز بصورت رایگان استفاده خواهند نمود.

۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۲۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید