اخبار

اجرای بد قانون نباید به کارآفرینان و فضای کسب کار آسیب برساند

اجرای بد قانون نباید به کارآفرینان و فضای کسب کار آسیب برساند
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل: برداشت بد و یا عدم اجرای صحیح قانون نباید به کسب و کارها و سیستم کارآفرینی کشور آسیب وارد کند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ صبح امروز همزمان با اولین روز از بزرگداشت هفته جهانی کارآفرینی بهروز رحیم زاده با دیدار رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اردبیل فرا رسیدن این روز را به تمامی کارفرمایان، کارآفرینان و فعالین حوزه کسب و کار تبریک و تهنیت گفت.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از فعالین حوزه کسب و کار و کارآفرینان گفت: کارآفرینی نقشی اساسی در توسعه کشورها داشته و یکی از بهترین پیامدهای اقتصادی آن اشتغال زایی در جوامع است، که قادر است رشد اقتصادی کشورها را تسریع و آثار اجتماعی مناسبی را برای جوامع به ارمغان آورد.

رحیم زاده با علام آمادگی برای انجام هرگونه همکاری با کارفرمایان و فعالین اقتصادی با هدف حل مسائل و مشکلات مربوط به این بخش گفت: قطعا با افزایش تعاملات، هم افزایی و در نهایت با افزایش سطح سه جانبه گرایی در بین جامعه کار تولید بسیاری از مشکلات حوزه کسب و کار و کارآفرینی قابل حل خواهد بود.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، کارآفرینی در شرایط موجود اقتصادی و تحریم ها را ارزش آفرینی عنوان کرد و گفت: پیوند اجتماعی کارآفرینان با اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی موجب ارائه خدمات شایسته به جامعه مخاطب و افزایش ایجاد اشتغال به عنوان مهمترین دغدغه فعلی کشور خواهد شد.

وی وجود بیش از 230 تشکل کارفرمایی و کارگری را ظرفیتی برای تقویت سه جانبه گرایی در استان عنوان کرد و افزود: قطعا تقویت تشکل های کارگری و کارفرمایی با نقش میانجی دولت در کنار آنها باعث پیشگیری و حل و فصل بسیاری از مسائل و مشکلات حوزه کارگری و کارفرمایی خواهد شد.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل تصریح کرد: تنظیم بین عرضه و تقاضای نیروی کار یکی از وظایف مهمی است که در برنامه های آتی این اداره کل قرار خواهد گرفت.

رحیم زاده با اشاره به فعالیت اقتصادی بیش از 1900 شرکت تعاونی در استان اظهار کرد: حوزه تعاون نزدیک به 16 درصد از اشتغال موجود استان را به خود اختصاص داده است.

وی با اشاره به محوریت انتخاب شعار سال از سوی مقام معظم رهبری مبنی بر تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها تاکید کرد: اجرای بد قانون نباید به کارآفرینان و کسب و کارها آسیب برساند.

در ادامه این جلسه رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اردبیل گفت: رعایت سه جانبه گرایی در مراجع حل اختلاف این اداره کل باید به عنوان یک اصل مهم باید مورد توجه قرار گیرد.

حسین پیرموذن خاطر نشان کرد: کارآفرینان و کارفرمایان در شرایط سخت جنگ اقتصادی و شرایط تحریم به عنوان فرماندهان این جنگ نقش مهمی را در بهبود شرایط اقتصادی و فضای کسب و کار کشور ایفا می کنند.

وی عنوان کرد: با تعامل بیشتر اتاق بازرگانی و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی شاهد افزایش سطح خدمات به جامعه کارگری و کارفرمایی خواهیم بود.

 

۱۷ آبان ۱۴۰۰ ۱۵:۱۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید