اخبار

97 درصد از واحدهای مسکن مهر استان اردبیل تحویل داده شد/ پیشرفت 90 درصدی پروژه‌های باقی مانده

مسکن مهر
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل: از ابتدای اجرای طرح مسکن مهر بیش از تعداد 12500 واحد مسکن در استان اردبیل 12200 واحد به خریداران تحویل داده شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ بهروز رحیم زاده در بازدید از پروژه مسکن مهر شهرستان نمین گفت: ساخت مسکن یکی از مهمترین برنامه‌های هر دولتی برای توسعه رفاه اجتماعی و خانه دار کردن قشر ضعیف و متوسط است که هر کدام به نوبه خود و با تدابیر خاصی، این اقدام را پایه ریزی کرده و ادامه می دهند.

وی با اعلام تحویل بیش از 97 درصدی واحدهای مسکن مهر در استان اردبیل به مالکین، افزود: از ابتدای اجرای طرح مسکن مهر بیش از تعداد 12500 واحد مسکن در استان اردبیل 12200 واحد به خریداران تحویل داده شده است.

سرپرست تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با تاکید بر اینکه به دنبال حل و فصل و تحویل کامل پروژه مسکن مهر هستیم گفت: نزدیک به تعداد 300 واحد مسکن مهر در استان اردبیل که اکثرا با پیشرفت ساختمانی 90 درصدی به سر میبرند هنوز به مالکین واگذار نشده است.

بهروز رحیم زاده در توضیح مسائل و مشکلات واحدهای باقی مانده در طرح مسکن مهر گفت: مشکلات پیمانکاری، سو مدیریت و مسائل حقوقی و قضایی از عمده مشکلات عدم تحویل این واحدها به شمار می روند که اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در صدد است با حل و فصل موضوعات مرتبط به حیطه کاری خود باعث به سرانجام رسیدن پروژه های باقی مانده شود.

وی با تاکید بر اینکه کیفیت و ساخت ساز نباید مورد غفلت قرار بگیرد تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی و نهادهای ذی ربط باید با تشدید نظارت بر رعایت اصول فنی به افزایش کیفیت این پروژه‌ها دقت داشته باشند.

۱۷ آبان ۱۴۰۰ ۱۵:۲۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید