اخبار

تسریع در روند اجرای طرح‌های اقتصادی شرکت‌های وابسته به وزارت کار در استان اردبیل

وزیر کار
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: با دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، روند اجرای طرح‌های وابسته به شرکت‌های زیرمجموعه این وزارتخانه در شهرستان‌های گرمی و انگوت، به منظور محرمیت زدایی و ایجاد اشتغال تسریع می‌شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ بهروز رحیم‌زاده در تشریح مصوبات سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان اردبیل گفت: با عنایت به ظرفیت های کشاورزی و دامداری منطقه انگوت، عملیات اجرایی دامداری صنعتی شستا، برای ایجاد اشتغال تسریع خواهد شد.
 
 وی عنوان کرد: با حضور میدانی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دو شهرستان انگوت و گرمی، مشکلات و نیازمندی‌ها، بررسی و اقدامات لازم برای حل و برطرف شدن آنها انجام خواهد شد.
 
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل اضافه کرد: در جریان حضور دکتر عبدالملکی در شهرستان گرمی، تسریع در رونداجرای ۴ طرح اقتصادی توسط شرکت‌های وابسته به این وزارتخانه نهایی شد.
 
رحیم‌زاده گفت:  روند احداث دو طرح دامپروری صنعتی و تولید ظروف دارویی شستا با شتاب بیشتر ادامه خواهد داشت.
وی افزود: سرمایه‌گذاری شرکت پتروشیمی جم وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری در شهرستان گرمی نیز در صورت توجیه اقتصادی اجرا و در غیر این صورت با طرحی با توجیه اقتصادی و همان میزان اشتغال، جایگزین خواهد شد.
 
بهروز رحیم زاده خاطرنشان کرد: با توجه به سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان نماینده دولت، تمامی مصوبات سفر در شورای اداری استان، به ریاست رئیس جمهور مطرح خواهد شد.
۱ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید