اخبار

رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل فرارسیدن هفته تربیت‌بدنی را تبریک گفت

هفته تربیت بدنی
رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل طی پیامی فرارسیدن هفته تربیت بدنی را به عموم ورزشکاران و علی الخصوص به کارگران ورزشکار تبریک گفت.
به گزارش رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل؛ رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل فرارسیدن هفته تربیت بدنی را به عموم ورزشکاران و علی الخصوص به کارگران ورزشکار تبریک گفت.

 

در متن این پیام آمده است:

"ورزش به عنوان یکی از  پدیده های مثبت اجتماعی و جزء مهمترین ارکان تأمین سلامتی جسم و روان در زندگی جوامع بشری است که تمام مراحل زندگی را تحت پ‌الشعاع قرار می‌دهد.
 
نام گذاری هفته تربیت بدنی و ورزش، مجالی برای اندیشیدن به روش های علمی در جهت توسعه و رشد همه جانبه انسان و معرفی الگوهای انسانیت و پهلوانی تلقی می‌شود و ورزش استان اردبیل نیز با توجه به ظرفیت ها و سرمایه انسانی جوان، مستعد و بالنده، از زمینه های بسیار خوبی برای رشد و تعالی بیشتر برخوردار است و با برنامه ریزی های مناسب و انجام سرمایه گذاری و حمایت های لازم، می‌توان شاهد حضور پر رنگتر و درخشش بیشتر ورزشکاران غیور این استان به خصوص ورزشکاران کارگر عزیز در عرصه رقابت های ملی و بین المللی گردد.
 
اینجانب فرا رسیدن هفته تربیت بدنی را محضر تمامی ورزشکاران علی الخصوص ورزشکاران عرصه جامعه کار و تلاش استان اردبیل و مربیان زحمتکش و روسای انجمن های ورزش کارگری تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت روز افزون  این عزیزان را از خداوند متعال خواستارم."
۲۶ مهر ۱۴۰۰ ۱۳:۳۲
روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید