اخبار

لزوم بهره‌گیری از ظرفیت‌های مشترک در راستای تسهیل در ارایه خدمات

لزوم بهره‌گیری از ظرفیت‌های مشترک در راستای تسهیل در ارایه خدمات
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل بر لزوم بهره‌گیری از ظرفیت‌های مشترک دستگاه های زیرمجموعه این وزارتخانه در استان اردبیل به منظور تسهیل در ارایه خدمات تاکید کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ ششمین جلسه شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با حضور مدیران دستگاه ها، صندوق ها و بانک ها برگزار شد.

بهروز رحیم زاده در این جلسه با تاکید بر لزوم بهره گیری بیشتر از ظرفیت دستگاه ها در ارائه خدمات گفت: تعامل بیشتر دستگاه های زیرمجموعه این وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باعث انسجام در انجام وظایف و فعالیت ها خواهد شد.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با اشاره به گستردگی وظایف این وزارتخانه و دستگاه های زیرمجموعه خاطر نشان کرد: استفاده ظرفیت های مشترک در راستای تسهیل در ارایه خدمات به جامعه مخاطب باید هدف مشترک تمامی دستگاه های زیرمجموعه باشد.

وی هدف از تشکل شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را شناسایی نیازها در حیطه وظایف این وزارتخانه عنوان کرد و گفت: تلاش می شود با شناسایی این نیازها بتوانیم گامی موثر در راستای بهبود عملکرد و و ارائه خدمات شایسته برداریم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ این جلسه با دستور جلسه زیر برگزار شد:

بررسی تعیین صلاحیت و رتبه بندی شرکت های خدماتی، پشتیبانی و فنی و مهندسی

بررسی تفاهم نامه مشترک فی مابین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان در راستای برگزاری دوره های آموزشی برای مهارت آموزان، انجمن ها و شرکت های تعاونی

بررسی علل عدم قبول اداره تامین اجتماعی، فرم بازرسی که با امضا اتحادیه های تعاونی و اداره کل تایید می شود جهت تمدید مجوز

استفاده از ظرفیت مراکز مشاوره کارآفرینی در چهارچوب مجوز صادر شده در راستای ارائه خدمات تخصصی

۸ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۱۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید