اخبار

کارگران واحدهای تولیدی اردبیل واکسینه شدند

واکسن کارگران
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: روند واکسیناسیون کارگران واحدهای تولیدی با سرعت ادامه داشته و رو به اتمام است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ بهروز رحیم زاده در جریان بازدید از روند واکسیناسون کارگران شرکت سیمان آرتا اردبیل گفت: به منظور صیانت از سلامت قشر کارگر، شاغلان کارخانجات در محل واحدهای تولیدی و شهرک های صنعتی واکسینه شدند.

وی با اشاره به تعداد نیروی کار موجود در این واحد تولیدی خاطرنشان کرد: کل تعداد نیروی کار شرکت سیمان آرتا اردبیل بالغ بر 330 نفر در سه شیفت کاری می باشد که از امروز روند واکسیناسیون تمامی کارگران این واحد کارگری شروع شد.

رحیم زاده گفت: بر اساس پیگیری های انجام شده تمامی امکانات و زیرساخت‌های لازم برای واکسیناسیون کارگران بخش تولید در اختیار دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قرار گرفت تا واکسیناسیون کارگران و شاغلان واحدهای صنعتی و تولیدی سرعت انجام شود.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل اظهار امیدواری کرد: با همکاری قرارگاه‌های عملیاتی پیشگیری و مقابله با کرونا، جامعه هدف بیشتری از بخش تولید زیر پوشش طرح ملی واکسیناسیون قرار خواهد گرفت.

وی اعلام کرد:  هزینه دریافت واکسن برای تمامی کارگران و شاغلان کارخانجات و واحدهای تولیدی شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشور رایگان است.

رحیم زاده افزود: با انجام واکسیناسیون، کلیه شاغلین بالای 18 سال تحت پوشش واکسن قرار گیرند که با اجرای آن شاهد ارتقای ایمنی کارگران واحدهای تولیدی استان خواهیم بود.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل اضافه کرد: کارگران واحدهای کمتر از 50 نفر می توانند به پایگاه مسقر در ساختمان شرکت شهرک های صنعتی در شهرک صنعتی شماره 2 اردبیل مراجعه و نسبت به واکسینه کردن خود اقدام کنند

۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ۱۳:۲۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید