اخبار

افتتاح دو طرح تعاونی شهرستان بیله‌سوار همزمان با هفته تعاون

هفته تعاون
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر به شهرستان بیله سوار: همزمان با هفته بزرگداشت تعاون طرح خدماتی گردشگری شرکت تعاونی خورشید بالهارود و مسکن مهر 45 واحدی این شهرستان به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ بهروز رحیم زاده همزمان با شروع هفته دولت با سفر به شهرستان های بیله سوار و پارس آباد از طرح های اشتغالی و شرکت های تعاونی این شهرستان ها بازدید کرد.

وی در جریان این بازدید ها با ابراز اینکه جمهوری اسلامی ایران دارای ظرفیت های آشکار و پنهانیست که در صورت شناسایی درست و استفاده کار آمد میشود کشور را با رشد بسیار روبرو کند گفت: یکی از این ظرفیت ها بخش تعاون می باشد.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با اظهار اینکه حوزه تعاون ظرفیت تجمیع سرمایه های خرد و انجام کارهای بزرگ را دارد گفت: نقش کارآمد تعاونی در اقتصاد مبتنی بر سرمایه های  اجتماعی می تواند کشور را از مشکلات موجود تا حد زیادی راهایی دهد.

وی در بازدید از پروژه 45 واحدی مسکن مهر شهرستان بیله سوار افزود: آماده سازی، محوطه سازی، تأمین خدمات روبنایی و زیربنایی مسکن مهر بیله سوار تکمیل شده و همزمان با هفته تعاون به متقاضیان واگذار خواهد شد.

در ادامه بازدید سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل از مجتمع گردشگری شرکت تعاونی خورشید بالهارود بیله سوار گفت: این شرکت تعاونی با دریافت تسهیلات ارزان قیمت اشتغال پایدار روستایی و عشایری به مبلغ 17 میلیارد ریال با عاملیت بانک توسعه تعاون و در حوزه خدمات و گردشگری همزمان با هفته بزرگداشت تعاون به بهره برداری خواهد رسید و زمینه اشتغال جوانان این منطقه را فراهم خواهد کرد.

رحیم زاده با بیان اینکه طرح اشتغال روستایی یکی از طرح های مهم اجرایی در زمینه محرومیت زدایی در مناطق روستایی و کم برخوردار بود افزود: تا کنون بیش از 330 میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت از محل قانون حمایت از ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری در استان اردبیل پرداخت شده است.

وی در ادامه این سفر با حضور جمع همکاران شهرستان های بیله سوار و پارس آباد با تبریک فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند گفت: هفته دولت نماد خدمتگزاری و وحدت مردم و دولت، یادگار ارزشمند دو اسوه مجاهد، شهیدان رجایی و باهنر است که نام و خاطره آنان به عنوان یک سرمشق و نمونه خدمت بی‌منت ماندگار شده است.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه خدمت به جامعه مخاطب باید دغدغه اصلی تمامی کارمندان این اداره کل باشد افزود: ارتقا خدمات، قانون گرایی و خلاقیت در انجام کار یکی از مهمترین موضوعاتی است که باید مورد توجه تمامی خدمتگزاران در جامعه قرار گیرد.

۴ شهریور ۱۴۰۰ ۱۱:۳۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید