اخبار

عملکرد ادارات شهرستان‌ها رصد می‌‌شود

ارزیابی عملکرد
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل: رصد عملکرد ادارات شهرستانی و تحقق برش برنامه‌های سالانه ابلاغی در راستای ارائه خدمات موثر به جامعه مخاطب به دقت توسط مدیریت های تخصصی دنبال می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ جلسه شورای معاونین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل صبح امروز در محل سالن جلسات اداره کل با هدف بررسی عملکردی مدیریت ها و ادارات شهرستانی برگزار شد.

بهروز رحیم زاده با عنوان اینکه تحقق وظایف سازمانی اصلی ترین سیاست و برنامه این اداره کل است گفت: مدیران ستادی با رصد مستمر و دقیق عملکرد ادارات زیرمجموعه در حوزه تخصصی خود باید زمینه ارائه خدمات مطلوب تر به جامعه مخاطب را فراهم سازند.

وی عنوان کرد: تحقق آمار و عملکرد باید با در نظر گرفتن حل مشکلات و ارائه خدمت به جامعه هدف باشد و هیچگونه کاستی در این خصوص قابل قبول نخواهد بود.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با اشاره به اینکه حضور میدانی مدیران استانی در شهرستان ها باید مستمر انجام شود گفت: مدیران ستادی باید با حضور مرتب در ادارات شهرستانی از نزدیک در جریان مشکلات و موانع قرار گرفته و در راستای حل آنها تلاش نمایند.

رحیم زاده با تاکید بر اینکه خلاقیت در راستای ایجاد ارزش در سازمان ها باید مورد توجه پرسنل قرار گیرد افزود: تحقق برش سازمانی تنها دغدغه کارمندان نباشد و در کنار آن باید با ایجاد خلاقیت زمینه ارائه خدمات مطلوب‌تر فراهم شود.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل تاکید کرد: رعایت سلسله مراتب باید به عنوان اصل اول رفتار سازمانی مورد توجه و رعایت تمامی همکاران قرار گیرد.

 

 

۳۱ اَمرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۴۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید