اخبار

پیام تبریک سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل به مناسبت روز خبرنگار
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل طی پیامی فرا رسیدن هفدهم مرداد، روز خبرنگار را بر اهالی رسانه و قلم تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ بهروز رحیم‌زاده؛ سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل طی پیامی فرارسیدن هفدهم مرداد، روز خبرنگار را بر اهالی رسانه و قلم تبریک گفت.

 

متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

 

«ن والقلم و ما یسطرون»

سوگند به قلم و آنچه می‌نویسد. (قلم:1)

 روز خبرنگار یادآور مجاهدت‌های افرادی است که برای روشنایی جامعه و تلالو حقیقت، جوهر اندیشه را بر قلم جاری ساختند و چراغ راه جامعه خویش گشتند و در نهایت پیشاپش این سلسله راهیان وادی آگاهی و نیک اندیشی، تبدیل به مجاهدانی شدند که در مسیر آگاهی از خون خویش گذشتند و در آسمان بلند شهادت و ایثار نام خویش را جاودانه ساختند.

بی شک، دستیابی به قله‌های آگاهی، سربلندی و سعادت کشور، مراقبت از منافع ملی و مصالح مردم و آرمان‌های ارزشمند انقلاب اسلامی جز با حق‌جویی، صدق و مجاهدت در عرصه آگاهی ممکن نمی‌شود.

17 مرداد ماه «روز خبرنگار » یاد روز باشکوه تلاشگران عرصه اندیشه و قلم را به حضور خبرنگاران عزیز استان تبریک عرض نموده و ضمن پاسداشت خاطره شهدای اصحاب رسانه، جد و جهد شما عزیزان را در برافروختن چراغ اطلاع‌رسانی مستقل و مسئولانه ارج می‌نهم و از ایزد منان تداوم عزت و اهتمام مسئولانه شما را در روایت عشق، آزادی و حق گویی در عرصه آگاهی آرزومندم.

                                                                                                                                    با آرزوی توفیق الهی

۱۷ اَمرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۰۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید