اخبار

خوشحالیم که پرچم بسیج در کنار ماست

خوشحالیم که پرچم بسیج در کنار ماست
بهروز رحیم زاده در نشست مشترک با فرمانده قشر بسیج کارگری و کارخانجات سپاه حضرت عباس (ع) گفت: بسیج به عنوان نیروی مردمی در کنار سپاه از حریت نظام مقدس جمهوری اسلامی در حال دفاع بوده و خوشحالیم که پرچم بسیج با عنوان بسیج کارگری در کنار ماست
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ بهروز رحیم زاده در نشست مشترک با فرمانده قشر بسیج کارگری و کارخانجات سپاه حضرت عباس (ع) گفت: بسیج به عنوان نیروی مردمی در کنار سپاه از حریت نظام مقدس جمهوری اسلامی در حال دفاع بوده و خوشحالیم که پرچم بسیج با عنوان بسیج کارگری در کنار ماست.
 
رحیم زاده ضمن اظهار رضایت از تعاملات مثبت و سازنده فی ما بین بسیج کارگری و این اداره کل اظهار کرد : ما به این همدلی و وفاق نیاز داریم زیرا معتقدیم با نگاه مثبث و تعامل دو سویه می توانیم مشکلات را از پیش رو برداریم و مانع از تفرقه افکنی دشمن شویم. ما طرفدار این نوع نگاه هستیم و با این نگاه است که خیلی از مشکلات حل خواهد شد.
 
وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص زنده داشتن مقام شهدا گفت: تبیین اهداف والا ، ایثار خالصانه و جانفشانی های بی دریغ شهدای کارگر می تواند الگوی مفیدی برای جوانان ما باشد و افق روشنی را برای میهن اسلامی به ارمغان آورد.
 
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل خاطرنشان کرد: کارگران عزیز کشورمان همان گونه که در جنگ نظامی در برابر دشمن تا بُن دندان مسلح ایستادند و مقاومت کردند اکنون در جنگ اقتصادی هم در کنار مجاهدان و سربازان اقتصادی ایستاده و به مقابله با توطئه‌های دشمنان می‌پردازند.
 
 وی اضافه کرد: در شرایط امروز کشور که شیوع کرونا، جان بسیاری از هموطنانمان را به خطر انداخته، اطمینان از سلامت کارگران و رعایت پروتکل‌ها، یک موضوع بسیار مهم است و سپاه استان به همراه کادر درمان توانسته است به این مهم جامعه عمل بپوشاند.
 
 رحیم زاده خاطرنشان کرد: آمادگی کامل این اداره کل را برای تعامل و همکاری مضاعف و هرچه بیشتر با بسیج کارگری و کارخانجات در راستای حل مشکلات کارگری و کارفرمایی اعلام می کنم.
۱۳ اَمرداد ۱۴۰۰ ۱۵:۴۸
روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید