اخبار

عملیات اجرایی کارخانه تولید ظروف شیشه‌ای دارویی شستـا در گرمی آغاز شد

تیپیکو
استاندار اردبیل: عملیات اجرایی کارخانه تولید ظروف شیشه‌ای دارویی شستـا با سرمایه گذاری 800 میلیارد تومان و با اشتغال 185 نفر در گرمی آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه استان اردبیل؛ آیین شروع عملیات اجرایی پروژه تولید ظروف شیشه ای دارویی شستا در شهرستان گرمی با حضور استاندار، رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل برگزار شد.

اکبر بهنام جو در این آیین اظهار کرد: شرکت هلدینگ شستا ۳۵ درصد از داروهای کشور را تولید می کند و یکی از مواد اصلی این تولیدات ظروف صنعتی و شیشه ای داروهای تزریقی است که با ایجاد اشتغال ۱۸۵نفر در شهرستان گرمی راه اندازی می شود.

وی با بیان اینکه بازار هدف این کارخانه مشخص شده است، افزود: تولیدات این کارخانه در داخل کشور و کشورهای آسیای میانه و حوزه قفقاز است و ظرفیت مرزی بودن شهرستان گرمی و منطقه آزاد تجاری برای رونق و توسعه این کارخانه دارای اهمیت بسیار است.

استاندار اردبیل تصریح کرد: با هماهنگی و پیگیری دستگاه های اجرایی، فرمانداری، استانداری و نماینده مردم منطقه، موانع احتمالی برطرف می شود و طبق برنامه زمان بندی کارخانه مورد نظر و سایر کارخانه های در حال اجرا در اسرع وقت راه اندازی و افتتاح خواهند شد.

در ادامه این آیین رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری ها و جلسات مفصل امروز شاهد سرمایه گذاری شستا در شهرستان گرمی هستیم.

ولی اسماعیلی با بیان اینکه هدف از هرگونه سرمایه گذاری ایجاد اشتغال در منطقه است افزود: به دنبال ریشه کنی بیکاری با برداشتن موانع تولید در شهرستان هستیم.

نماینده مردم شهرستان گرمی در مجلس شورای اسلامی افزود: اشتغال زایی یکی از عوامل موثر در کاهش آسیب‌های اجتماعی است.

۳ اَمرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۱۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید