اخبار

ارائه خدمات مطلوب با تمام ظرفیت دنبال شود

رحیم زاده
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل: انتظار می رود ارائه خدمات مطلوب با توجه به گستره مخاطبین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دستگاه های زیر مجموعه با تمام ظرفیت دنبال شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ ارژنگ عزیزی در جلسه شورای اداری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل و در بین روسای ستادی و شهرستانی این مجموعه گفت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از جمله دستگاه‌های کلیدی و مهم در امر خدمت رسانی با توجه به حجم مسئولیت و تعدد دستگاه‌های زیرمجموعه‌ این اداره است.

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل با اشاره به تجربه و سابقه مدیریتی بهروز رحیم زاده تصریح کرد: انتخاب نیرو از داخل سازمان یقینا جز بهترین انتخاب‌های به لحاظ دانش و بینش و اشرافیت به قوانین و مقررات و مقبولیت است. 

وی تاکید کرد: در شرایط سخت اقتصادی و تحریم نیاز به تلاش و کوشش بیشتر توسط تمامی مسئولین و مدیران دستگاه های دولتی بیش از پیش انتظار می رود.

ارژنگ عزیزی افزود: ادامه تعامل با دستگاه‌های دیگر و علی الخصوص با دستگاه‌های زیرمجموعه این وزارت در استان اردبیل و استانداری همانند گذشته از مهمترین مواردی است که از سرپرست و مدیران این مجموعه انتظار می رود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل تاکید کرد: نباید روح بی تفاوتی در دستگاه‌های دولتی با توجه به پایان دولت حاکم شود و تمامی مسئولین موظف به ارائه خدمت و پویایی در هر حال هستند.

در ادامه جلسه بهروز رحیم‌زاده گفت: از خدمات و تلاش‌های همکاران در راستای ارایه خدمات مطلوب به مخاطبین و علی الخصوص جامعه کار و تلاش تشکر و قدردانی می‌نمایم.
 
وی افزود: خدمات رسانی مطلوب به جامعه کار و تلاش و تعاونگران از وظایف مهم محوله به من و تمامی همکاران است و در این خصوص از هیچ گونه تلاشی فروگذار نخواهم کرد.
 
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت:  سیاست‌ها و برنامه‌های ابلاغی توسط وزارت مشخص بوده و در تبعیت از این سیاست‌ها حرکت خواهیم کرد.
 
رحیم زاده عنوان کرد: بهبود شرایط کاری همکاران و توجه به خواسته‌های آنها و دستیابی یه شرایط کاری ایده‌آل جهت ارتقای خدمات به جامعه کار و تولید مدنظر خواهد بود.
 
۲۸ تیر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید