اخبار

ثبت نام چهاردهمین دوره جشنواره کارآفرینان برتر استان اردبیل آغاز شد

کارآفرینان برتر
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل از آغاز ثبت نام چهاردهمین دوره جشنواره کارآفرینان برتر استان اردبیل از اول تیر تا 10 مرداد ماه سالجاری داد.

مدیر کل تعاون کار و رفاه استان اردبیل با اشاره به آغاز ثبت نام چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان، اظهار کرد: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با هدف شناسایی و انتخاب کارآفرینان برتر و معرفی آنان به عنوان الگوی جامعه به آحاد مردم خصوصا جوانان و ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری و ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه‌های مختلف اقتصادی و اجتماعی نسبت به برگزاری این جشنواره به صورت سالانه اقدام می‌نماید.  

 

وی افزود: رویکرد این جشنواره شناسایی و معرفی بنگاه‌های کسب و کاری بوده که از سال ۹۵ یا قبل از آن و با تکیه بر نوآوری، به رشد بالا در فروش عملیاتی و اشتغال دست یافته باشند؛ لذا تمامی بنگاه‌های کسب و کار بدون محدودیت در اندازه‌های(خرد، کوچک، متوسط و بزرگ) می‌توانند در این رقابت شرکت نمایند.

 

دکتر رحیمی یادآور شد: بنگاه‌هایی که حداکثر تا ۱۵درصد از سهام آن‌ها متعلق به نهاد شرکت‌های دولتی یا عمومی باشد نیز می‌توانند در این جشنواره شرکت نمایند؛ همچنین کارآفرینانی که در سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر بعنوان کارآفرین برتر استانی یا ملی انتخاب شده بودند امکان ثبت نام در جشنواره چهاردهم را ندارند. 

 

رحیمی در ادامه گفت: براساس فراخوان ثبت نام اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، این جشنواره به‌منظور هم‌افزایی و مشارکت کارآفرینان در توسعه اقتصادی کشور از تاریخ یک تیر ماه آغاز و تا ۱۰ مردادماه ادامه خواهد داشت.

وی در پایان افزود: علاقه مندان می‌توانند با مراجعه به سامانه Karafarinanebartar.mcls.gov.ir نسبت به تکمیل و بارگذاری اطلاعات خود اقدام نمایند و در صورت لزوم  و کسب اطلاعات بیشتر به دبیرخانه جشنواره استان واقع در خیابان مطهری، اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی، مدیریت کارآفرینی و اشتغال مراجعه و یا با شماره تلفن ۰۴۵۳۳۲۴۷۰۸۰ داخلی ۲۱۳و ۲۰۷تماس حاصل نمایند.

۳ تیر ۱۴۰۰ ۰۹:۴۷
روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید