اخبار

منتخبین مسابقات مجازی ورزش کارگری تجلیل شدند

مسابقات مجازی ورزش کارگری
رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل: طی آیینی از منتخبین مسابقات مجازی کارگری ویژه بزرگداشت هفته کار و کارگر تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان اردبیل؛ علی مهری در آیین تجلیل از منتخبین مسابقات مجازی ویژه بزرگداشت هفته کار و کارگر گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا برنامه های این هیات بیشتر به سمت مسابقات مجازی و غیر حضوری معطوف شد.

رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل گفت: به مناسبت هفته کارگر 7 عنوان مسابقه مجازی در رشته های اطلاعات ورزش کارگری، ورزش درخانه، کاتا در سبک کنترلی و آزاد، مسابقه عکس ورزش کارگری و مسابقه روپایی فرزندان کارگر برگزار شد.

وی افزود: نزدیک به 150 نفر در این مسابقات از حوزه خانواده جامعه کار و تلاش در این مسابقات شرکت کردند و آقایان بهروز قربانی و فرهاد موقر در رشته کاتای کنترلی و آزاد، منصور جبری در رشته ورزش در خانه، احسان چشمی در رشته روپایی فرزندان کارگر، ساناز هادی در رشته اطلاعات ورزش کارگری، مهرداد زینالی در رشته عکس ورزش کارگری و شهرام سمیعی به عنوان ورزشکار بسیجی صاحب رتبه های برتر شدند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در ادامه این جلسه افزود: با توجه به طیف گسترده مخاطبین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همواره تلاش کردیم که حوزه ورزش کارگری به جهت تعدد وظایف کمرنگ نباشد.

قاسم رحیمی روحیه پهلوانی را مهمتر از قهرمانی دانست و گفت: اثرات سرمایه گذاری در حوزه ورزش در نسبت کاهش آسیب های اجتماعی و وقوع ناهنجاری ها غیر قابل انکار است.

در پایان این آیین از تعداد 7 نفر منتخب مسابقات مجازی ورزش کارگری تجلیل شد.

۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۴۵
روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید