اخبار

با اهدای لوح تقدیر رییس جمهور از نخبگان کار و تولید تجلیل شد

جشنواره امتنان
طی آیینی با اهدای لوح تقدیر رییس جمهور از برگزیدگان ملی سی و دومین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید در استان اردبیل در بخش واحد نمونه ملی، کارگر نمونه ملی و گروه کار نمونه ملی تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ اکبر بهنام جو در آیین تجلیل از کارگران نمونه استانی وملی اظهار کرد: در سال ۹۹ رشد صنعت در استان قابل توجه بوده به طوری که طبق آمار ملی نسبت به سال ۹۸ بیش از ۸۰درصد رشد داشته که در حوزه صدور پروانه بهره برداری رتبه اول کشور را کسب کردیم.

وی با بیان اینکه رشد صنعت با شاخص های کلی مطابقت دارد، گفت: انتخاب واحدهای نمونه در کشور نشان از فعالیت این واحدها در بخش تولید و صنعت است و شرکت آرتاویل تایر به عنوان گروه کار نمونه ملی بخش صنعت که یک سوم لاستیک کشور را تولید می کند، تجلیل شد. 

استاندار اردبیل تصریح کرد: در سایه همت و تلاش صنعت گران استان و پشت کار نیروهای بومی که خالصانه و با انگیزه زحمت می کشند جهش بسیار خوبی در  حوزه های مختلف دیده می شود و هم خوانی خوبی با صحبت مقام معظم رهبری مبنی بر جهش تولید و آمار کشوری دارد.

بهنام جو با اشاره به اینکه مصرف برق در بخش صنعت در شهرک های صنعتی افزایش نشان می دهد، افزود: طبق آمار، ۱۵درصد آفزایش مصرف برق در صنعت اعلام شده که نشان دهنده پویایی و فعالیت واحدها و کارخانه های موجود در این حوزه است.

وی ضمن تقدیر از تلاش همه کارگران و صنعتگران عرصه تولید و صنعت و بخش کشاورزی و گردشگری اظهار کرد: همه عوامل با همکاری و هماهنگی و تلاش در عرصه های مختلف باعث شده اند تا استان به موفقیت های مناسب یکی پس از دیگری را کسب کند.

این مسوول از راه اندازی مجدد واحدهای راکد تولیدی خبر داد و افزود: امروز از یک واحد روکش تولیدی نئوپان در شهرک صنعتی بازدید کردیم که بعد از دو سال تعطیلی مجددا به چرخه تولید باز گشته که ۷۰ نفر در این مجموعه مشغول شده و خط تولید جدیدی امروز راه اندازی شد.

استاندار اردبیل ادامه داد: با افزایش اشتغال ۱۰۰ نفر دیگر در این واحد ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات تصویب و در آینده در اختیار این مجموعه قرار می گیرد.

در این مراسم از مریم نوبخت از کشت و صنعت مغان به عنوان کارگر نمونه ملی بخش کشاورزی، مهرداد راثی از شرکت نوین سبک‌ساز سبلان "آراکس"، کارگر نمونه ملی بخش خدمات، محمدزاده مدیرعامل شرکت کشت و صنعت پارس واحد نمونه ملی و شرکت آرتاویل تایر به عنوان گروه کار نمونه ملی بخش صنعت از سوی استاندار اردبیل تجلیل شدند.

۹ خرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۴۰
روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید