اخبار

روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل موفق به کسب رتبه برتر استان شد

روابط عمومی
مسئول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل: روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل موفق به کسب رتبه برتر استان در بین دستگاه های اجرایی شد.​

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ بهنام جو در آیین گدامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی تصریح کرد: روابط عمومی ها در همه مقاطع نقش برجسته ای در ایجاد ارتباط و تعامل بین مردم و مسوولان دارند.

وی بیان کرد: مردم با اطلاع رسانی هنرمندانه فعالان روابط عمومی از اقدامات انجام گرفته آگاهی می یابند و این موضوع در امیدآفرینی در بین همه اقشار تاثیر گذار است.

استاندار اردبیل به قرار گرفتن در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا اشاره کرد و اقدامات روابط عمومی ها را در ارتقای میزان مشارکت با اهمیت دانست.

بهنام جو به اقدامات انجام گرفته در حوزه های مختلف از جمله توسعه راه ها ، افزایش میزان سرمایه گذاری صنعتی و تامین زیرساخت برای این واحدها و رشد و توسعه بخش کشاورزی ، گلخانه و صنایع تبدیلی در استان اشاره کرد و خواستار انتقال حجم اقدامات انجام گرفته در استان به مردم شد.

مشاور استاندار و مسوول روابط عمومی استانداری اردبیل نیز در این جلسه با اشاره به جایگاه و اهمیت روابط عمومی ها گفت: همچنان با جایگاه آرمانی روابط عمومی ها فاصله داریم، ولی اهمیت این جایگاه نسبت به گذشته بیشتر برای همگان ملموس شده است.

غلامحسین غاربی ارتقای جایگاه و نقش روابط عمومی ها را در گرو آموزش و بالا رفتن توان علمی و تجربی دانست و از برگزاری دوره های آموزشی در چند سال اخیر برای روابط عمومی به صورت حضوری و مجازی خبر داد.

وی با اشاره به تهدیدات نرم دشمنان علیه کشور ، تقویت جایگاه ارتباطات و روابط عمومی را از جمله موارد مهم در خنثی سازی تبلیغات سوء دشمنان عنوان کرد.

در این آیین، مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان راهکارهای خود را برای رفع موانع روابط عمومی ها و بهبود عملکرد این حوزه ارایه کردند.

در پایان از روابط عمومی دستگاههای اجرایی با اهدای لوح قدردانی شد.


 

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۳۰
روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید