اخبار

مسئولین روابط عمومی دستگاه‌های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل تجلیل شدند

رتبه اول روابط عمومی
رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل: همزمان با روز جهانی بزرگداشت ارتباطات و روابط عمومی طی مراسمی از مسئولین روابط عمومی شورای هماهنگی دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل تجلیل شد.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ همزمان با روز بزرگداشت روابط عمومی و اطلاع رسانی و با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل و مسئول روابط عمومی استانداری اردبیل از مسئولین شورای هماهنگی روابط عمومی های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل تجلیل و قدردانی شد.

قاسم رحیمی در این نشست با تبریک فرا رسیدن روز روابط عمومی گفت: به مثابه شریان‌های حیاتی آگاهی بخشی و عامل همبستگی مخاطبان و سازمان‌‌ها به شمار می‌آیند و به همین دلیل، این حوزه هر دستگاهی، سهمی مهم و انکارناپذیر به خصوص در روند اطلاع‌رسانی و انسجام‌بخشی به افکار عمومی دارد

وی با اشاره به تغییر ماهیت روابط عمومی از شکل سنتی خود عنوان کرد: روابط عمومی ها به عنوان حلقه موثر در ایجاد پیوند میان موسسات و سازمان ها با توده‌های اجتماعی، باید با به کارگیری فناوری های نوین و دیجیتال برای برقراری ارتباطی ارزان، فوری و فراگیر با جامعه تلاش کنند.

وی کسب رتبه اول کشوری روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل را بسیار مهم دانست و گفت: این ارزیابی در 6 محور و بیش از 100 زیرمحور توسط مرکز روابط عمومی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی انجام شد که استان اردبیل با کسب 94/5 امتیاز موفق به کسب رتبه اول شد.

در ادامه این جلسه معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اردبیل گفت: ادبیات توسعه در گروه روشنگری افکار عمومی بوده و کسب هر موفقیتی در این زمینه حاصل دوراندیشی و مردم مداری در حوزه روابط عمومی است.

نژادمحمد افزود: با توجه به دامنه خدمات دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی لازم از است روابط عمومی دستگاه های زیرمجموعه این وزارت در راستای تبیین خدمات و وظایف بیش از پیش به ایفای نقش بپردازند.

مشاور و مسئول روابط عمومی استانداری اردبیل با بیان اینکه روابط عمومی علم سیال است گفت: روابط عمومی ها باید خود را منطبق بر تغییرات و نیازهای جامعه کنند و نسبت به ابزارهای رسانه ای به روز باشند.

غلامحسن غاربی با اشاره به اینکه مدیران و دستگاه هایی که به روابط عمومی اهمیت می دهند موفق هستند گفت: در گذشته نگاه به روابط عمومی نگاه غلطی بوده و امروز این نگاه تبدیل به دیدگاه مدرن شده است.

در ادامه این جلسه رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل کسب رتبه نخست در ارزیابی وزارتی را مهم دانست و گفت: کسب این رتبه نتیجه فعالیت یکساله تمامی فعالین این اداره کل در سال گذشته است.

حامد جهانگیری تصریح کرد: امروز با توجه به تغییر ابزارهای رسانه ای و گسترش حوزه اطلاع رسانی با مخاطبان انتخابگر سر و کار داریم که تاثیر بر این جامعه نیازمند پویا بودن و استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی توسط روابط عمومی ها است.

مسئول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: با توجه به سرعت انتشار اخبار و اطلاعات در عصر کنونی نگاه روابط عمومی ها باید نگاه رو به جلو و در راستای پیش بینی نیازهای دستگاه باشد.

در پایان این مراسم با اهدای لوح از روابط عمومی دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تجلیل و قدردانی شد.

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۸:۵۶
روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید