اخبار

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

پیام تبریکروز روابط عمومی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل طی پیامی روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ در متن تبریک قاسم رحیمی به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی آمده است: 

"علم ارتباطات و دست‌اندرکاران فعال در حوزه روابط عمومی و رسانه، به مثابه شریان‌های حیاتی آگاهی بخشی و عامل همبستگی مخاطبان و سازمان‌‌ها به شمار می‌آیند و به همین دلیل، این حوزه هر دستگاهی، سهمی مهم و انکارناپذیر به خصوص در روند اطلاع‌رسانی و انسجام‌بخشی به افکار عمومی دارد.

یکی از رویکرد اصلی روابط ‌عمومی ها، به ثمر رساندن مجموعه‌ای از تلاش‌ها و اقدامات آگاهانه مبتنی بر برنامه‌ریزی به منظور کسب تفاهم متقابل بین دستگاه ها و ذی‌نفعان بوده تا به شکلی قدرتمند و در نقش یک آیینه تمام‌نما، علاوه بر برون‌داد اتفاقات و رویدادهای درون‌سازمانی، پاسخ‌های صریح، دقیق و شفاف در زمان مقتضی را به نیازهای اطلاعاتی مخاطبان ارایه دهد. این همان نقشی است که روابط‌عمومی‌ها در هر برهه‌ای از زمان به منظور آگاهی‌بخشی به جامعه و شفاف‌سازی تمامی عرصه‌ها، به عهده گرفته‌اند.

امروز نقش بی‌بدیل روابط‌عمومی و رسانه‌ها بر هیچ‌کس پوشیده نبوده و رسانه‌ها به عنوان یکی از ابزارهای حکمرانی شایسته، در شرایط جدید دنیا به نحوی نقش‌آفرینی می‌کنند که به صراحت می‌توان گفت امروز رسانه، با سایر منابع در اختیار کشورها برای توسعه، برابری می‌کند.

با عنایت نیازبه روحیه امیدآفرینی در بخش‌های مختلف جامعه، بار سنگینی بر دوش تمامی سیاستگذاران و مجریان در بخش روابط عمومی قرار گرفته تا ضمن اطلاع‌رسانی منسجم و دقیق از فعالیت‌های دستگاه های دولتی در حوزه اقتصاد، زمینه‌ساز جلب و جذب مشارکت حداکثری مردم، تشکل‌ها، فعالان اقتصادی، تولیدکنندگان، صنعتگران، معدنکاران، بازرگانان و اصناف مختلف در جهت توسعه اقتصادی کشور با اولویت خوداتکایی، خودباوری و ارتقای توانمندی‌های بالقوه، شوند.

اینجانب فرار رسیدن روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را خدمت تمام فعالین و خدمتگزارن این عرصه در دستگاه های زیرمجموعه و زرات تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت روز افزون آنان در تمام مراحل زندگی را از خداوند منان مسالت می نمایم."

 

قاسم رحیمی

رئیس شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۳۱
روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید