اخبار

فراخوان ثبت نام در شانزدهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر

جشنواره تعاونی های برتر
"شانزدهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر" با هدف ترویج و توسعه فرهنگ تعاون و آشنایی با نقش و جایگاه کسب و کارهای تعاونی در توسعه اجتماعی و اقتصادی ایران اسلامی و معرفی شرکت های تعاونی پیشتاز، پیشگام و موفق، برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ در سال تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها؛ "شانزدهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر" با هدف ترویج و توسعه فرهنگ تعاون و آشنایی با نقش و جایگاه کسب و کارهای تعاونی در توسعه اجتماعی و اقتصادی ایران اسلامی و معرفی شرکت های تعاونی پیشتاز، پیشگام و موفق، برگزار می‌شود.
 
از مدیران محترم تعاونی های فعال و در حال بهره برداری دعوت می‌شود برای حضور در فرایندهای گام به گام شانزدهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر از تاریخ ۱۸ اردیبهشت نسبت به بهنگام سازی اطلاعات تعاونی تحت مدیریت خود در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاونی کشور؛ https://taavoni.mcls.gov.ir اقدام نمایند.
 
مهلت بهنگام سازی اطلاعات در سامانه مورد اشاره تا تاریخ ۱۸ خرداد۱۴۰۰ خواهد بود و پس از آن، امکان تکمیل "پرسشنامه شانزدهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر "برای تعاونی های واجد شرایط فراهم خواهد شد (بهنگام سازی اطلاعات در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاونی کشور و کسب رتبه اعتباری مناسب، شرط لازم برای تکمیل پرسشنامه اختصاصی جشنواره می باشد).
 
نکته قابل توجه آن است که تعاونی های برتر استانی در هفته تعاون (۲۰ تا ۱۳شهریور) با حضور مقامات استانی و تعاونی های برتر ملی نیز در روز تعاون (۱۳شهریور) با حضور مقامات کشوری تجلیل و تکریم خواهند شد.
۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید