اخبار

فراخوان ثبت نام در شانزدهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر

ثبت نام تعاونی های برتر
فراخوان ثبت نام در شانزدهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر با هدف ترویج و توسعه فرهنگ تعاون و معرفی شرکت های تعاونی پیشتاز، پیشگام و موفق برگزار می‌شود.
درسال تولید؛ پشتیبانی ها، حمایت ها؛ "شانزدهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر" با هدف ترویج و توسعه فرهنگ تعاون و آشنایی با نقش و جایگاه کسب و کارهای تعاونی در توسعه اجتماعی و اقتصادی ایران اسلامی و معرفی شرکت های تعاونی پیشتاز، پیشگام و موفق برگزار می‌شود.
از مدیران تعاونی های فعال و در حال بهره برداری دعوت می‌شود برای حضور در فرایندهای گام به گام شانزدهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر از تاریخ ۱۸ اردیبهشت نسبت به بهنگام سازی اطلاعات تعاونی تحت مدیریت خود در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاونی کشور؛ https://taavoni.mcls.gov.ir اقدام نمایند.
مهلت بهنگام سازی اطلاعات در سامانه مورد اشاره تا تاریخ۱۸ خرداد۱۴۰۰ خواهد بود و پس از آن،امکان تکمیل"پرسشنامه شانزدهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر "برای تعاونی های واجد شرایط فراهم خواهد شد (بهنگام سازی اطلاعات در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاونی کشور و کسب رتبه اعتباری مناسب، شرط لازم برای تکمیل پرسشنامه اختصاصی جشنواره است.)
تعاونی های برتر استانی در هفته تعاون (۲۰تا۱۳شهریور) با حضور مقامات استانی و تعاونی های برتر ملی نیز در روزتعاون (۱۳شهریور) با حضور مقامات کشوری تجلیل و تکریم خواهندشد.
۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۹:۳۵
روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید