اخبار

پیام تبریک رزمندگان عاشورایی و کلیه اقشار سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل به مناسبت روز کارگر

پیام تبریک رزمندگان عاشورایی و کلیه اقشار سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل به مناسبت روز کارگر
رزمندگان عاشورایی و کلیه اقشار سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل به مناسبت روز کارگر طی پیامی فرا رسیدن این روز را به تمامی تلاشگران عرصه کار و تولید تبریک گفتند.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حیات یک ملت، مرهون کار و کارگر است.امام خمینی(ره)

کارگران از شریف ترین طبقات جامعه هستند، زیرا چرخش دست و بازوی آنها باعث چرخش چرخه های زندگی جامعه و امتداد رگه های حیات در مجاری هستی است. حضرت علی علیه السلام، عرقِ جبین می ریخت و در کِشتزار کار می کرد تا کارگران برخود ببالند که مولای آزاده شان نیز بر کارگری افتخار می کرد.

دستان پینه زده این قشر زحمت کش نشان از، جان فشانی آنان برای اعتلای ایران اسلامی است. دستانی که پیامبر اکرم صلی الله علیه و اله آن را بوسید و فرمود: این دستی است که از آتش در امان است.

روز کاروکارگر یادآور کوشش و تلاش مردان و زنانی است که در کارخانه ها، واحدهای تولیدی، کارگاه ها،  معادن ،خانه ها و هر جای سرزمین مقدس ایران با کار خود به زندگی معنا و حرکت می بخشند و با کمترین بهره گیری، بیشترین خدمت و سودمندی را تقدیم جامعه می کنند.

بدون تردید امروزه برای آسایش خاطر و امنیت شغلی این قشر زحمت کش و ایجاد اشتغال برای فرزندان آنها باید برنامه ریزی اقتصاد کشور مبتنی بر ظرفیت های داخلی و قابلیت های منطقه ای باشد که الگوی اقتصاد مقاومتی تنها راه آن است.

در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها  نامگذاری شده، وظیفه کارگران و فعالان عرصه تولید سنگین‌تر از دیگر اقشار جامعه است و انتظاری که از این قشر می‌رود این است که با کار و تلاش شبانه روزی و هدفمند در راستای تحقق این خواسته معظم‌له نقش‌آفرینی کنند.

روز کارگر فرصتی است مغتنم برای ارج نهادن به خدمات صادقانه این گروه زحمتکش و بی ادعای جامعه، یقینا رشد و شکوفایی جوامع از دیرباز تاکنون مرهون قدرت و توان و پویایی این خالقان ارزش و شاکران حقیقی نعمات الهی است که با بازوان توانمند خود شکوفایی و رونق اقتصادی را برای آحاد جامعه به ارمغان می‌آورند.

رزمندگان عاشورایی و کلیه اقشار سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل ، روز کارگر را به این قشر خدوم و فداکار خصوصا بسیج کارگری  کشور تبریک و تهنیت گفته و برای آنان از خداوند متعال درخواست صحت و سلامت می کنیم و امیدواریم با تلاش های شبانه روزی کارگران عزیز و ارزشمند استان اردبیل، همچنین همراهی و همکاری همه مسئولان، امسال شاهد تحقق «تولید» در کشور باشیم.

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۹:۰۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید