اخبار

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی کارگر

پیام تبریک روز کارگر
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل طی پیامی فرارسیدن روز جهانی کارگر را به تلاشگران عرصه کار و تولید تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل طی پیامی فرارسیدن روز جهانی کارگر را به تلاشگران عرصه کار و تولید تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

" یازدهم اردیبهشت فرصت مغتنمی برای پاسداشت و ارج نهادن از زحمات کسانی است که غیرت، همت و تلاش آنها زمینه ساز رشد، شکوفایی و بالندگی کشور است.

در سالی که گذشت ویروس کرونا و تحریم‌های همه جانبه غرب و جنگ اقتصادی تمام عیار علیه ایران اسلامی سال متفاوتی را برای همه ما رقم زد و در این رقابت نابرابر این کارگران عزیز باودند که با غیرت خود نگذاشتند که لحظه‌ای چرخ اقتصاد کشور از حرکت متوقف شود.
«کارگران» از مهم‌ترین  مولفه‌های تولید هستند، عناصری مولد و خلاق که با کمک دست‌های هنرمند و بازوان سترگ خویش چرخ تولید کشور را به حرکت درمی‌آورند.
بی تردید کار متعهدانه سنگ بنای توسعه و پیشرفت جامعه بشری است و محور اصلی کار، سرمایه‌های انسانی هستند. توجه به این سرمایه‌های بی‌بدیل، پاسداشت خدمات و تلاش در جهت مراقبت هر چه بیشتر از آن‌ها موفقیت و تعالی کشور را تضمین و تثبیت خواهد کرد و در سالی که مزین به شعار «تولید؛ پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» است، بدون شک مهم‌ترین عنصر عرصه تولید یعنی "کارگر" نقش محوری در تحقق اهداف عالیه کشور ایفاء می‌کند.

اینجانب فرارسیدن روز کارگر، روز تجلیل از پیشتازان توسعه و پیشرف را به‌ تمامی کارگران خلاق و پرتلاش ایران اسلامی تبریک عرض می‌کنم و ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه عزیزان هم‌وطن در این ماه صیام، از درگاه خداوند سبحان برای این قشر زحمتکش جامعه سلامتی و سربلندی روزافزون مسئلت می‌نمایم؛

خرسندیم فرصتی ایجاد شده که در مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کنار جامعه‌ای که در سایه همدلی و هم افزایی برای حرکت به سوی تعالی و پیشرفت عزت و عظمت ایران اسلامی گام بر می دارند، هستیم.

اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از کارگران متعهد و پرتلاش استان اردبیل به پاس زحمات صادقانه آنان در عرصه کار و تلاش و تولید، این روز را به یکایک آنان تبریک عرض نموده و توفیق و سلامتی همه آنان را از درگاه خداوند مسئلت می نمیایم."

 

قاسم رحیمی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۸:۲۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید