اخبار

اجرای بیش از 30 برنامه با محوریت سلامت جامعه کار و تلاش به مناسبت هفته کارگر در اردبیل

هفته کارگر
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: تعداد 30 برنامه با محوریت سلامت جامعه کار و تلاش به مناسبت بزرگداشت هفته کارگر برنامه ریزی شده است که از پنجم تا 11 اردیبهشت در واحدهای تولیدی و شهرستان ها اجرا خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ قاسم رحیمی در تشریح برنامه های هفته کارگر گفت: همزمان با فرارسیدن هفته کارگر از روز یکشنبه، برنامه‌های متناسب با سلامت جامعه کار و تلاش و به صورت مجازی اجرا می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل افزود: تعداد 30 برنامه به مناسبت بزرگداشت هفته کارگر برنامه ریزی شده است که از 5 تا 11 اردیبهشت در واحدهای تولیدی و شهرستان ها اجرا می شود.

 وی عنوان کرد: برگزاری مسابقه اینترنتی و مجازی عکس کارگر، تولید و کرونا، تست کرونا کارگران، اهدای ماسک و گل در بین کارگران، تجلیل از نخبگان جامعه کار و تولید و کارگران نمونه استان، تجلیل از خانواده‌های شهدای کارگران از برنامه های تدوین شده جهت بزرگداشت هفته کارگر در استان اردبیل است.

رحیمی اظهار کرد: تجلیل از کارگران منتخب توسط واحدهای تولیدی، پخش بیش از ۲۸ هزار بسته‌ معیشتی بین کارگران و اقشار آسیب‌دیده به همت واحدهای تولیدی، تجلیل از خادمان سلامت و مسئولین بهداشت کار در واحدهای تولیدی، برگزاری مسابقه مجازی کاتا کارته کارگران ورزشکار، برگزاری مسابقه مجازی دارت کارگران و افتتاح طرح‌های اشتغالی به صورت مجازی در طول این هفته انجام خواهد شد.

۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۱۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید