اخبار

تسهیلات مورد نیاز طرح‌های سرمایه‌گذاری در استان اردبیل تامین می‌شود

وام اشتغال
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: منابع مورد نیاز جهت پرداخت تسهیلات به طرح‌های سرمایه‌گذاری در استان اردبیل توسط صندوق کارآفرینی امید و بانک توسعه تعاون تامین و پرداخت می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ عیسی منصوری در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان اردبیل گفت: استان اردبیل یک نمونه موفق در اجرای موثر طرح های حمایت از ایجاد و تثبیت اشتغال و جذب به موقع تسهیلات در کشور است.

وی تاکید کرد: تحرک بخشی و حمایت از ایجاد اشتغال در مناطق کم برخوردار یکی از اهداف طرح های اشتغالی این وزارتخانه است، که با راستی آزمایی اثربخشی و اشتغال خالص ایجاد شده در این خصوص مشخص خواهد شد.

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: کمیته نظارت بر طرح های اشتغال روستایی با انسجام بیشتر باید از انجام هرگونه رفتار سلیقه ای در اعطا تسهیلات جلوگیری کنند.

منصوری با عنوان اینکه بانک ها نباید پرداخت تسهیلات را به تاخیر بیاندازند گفت: با توجه به اینکه منابع تسهیلات اشتغال روستایی خارج از منابع داخلی بانک ها است ضرورت دارد برخی از بانک ها از اعمال رفتار سلیقه ای و یا اخذ وثایق بالاتر از مبلغ پیش بینی شده در قانون بپرهیزند.

معاون توسعه کارآفرینی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل خاطرنشان کرد: با توجه به افزایش نرخ قیمت ها پیشنهاد افزایش نرخ سرانه اشتغال به مبلغ 200 تا 250 میلیون تومان داده شده و بزودی عملایتی می شود.

وی افزود: طی نشست و صحبت های انجام شده با مدیران بانکی کشور، با برگشت منابع بازگشتی از پرداخت اقساط تسهیلات اشتغال روستایی به چرخه تولید در پرداخت تسهیلات اشتغالزا موافقت شده است.

منصوری گفت: با همکاری صندوق کارآفرینی امید و بانک توسعه تعاون منابع لازم جهت پرداخت تسهیلات به طرح های سرمایه گذاری در استان اردبیل تامین خواهد شد.

 

۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ۱۳:۳۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید