اخبار

بالاترین سطح مشارکت بانکی در طرح‌های سرمایه‌گذاری و زیرساختی استان اردبیل

بالاترین سطح مشارکت بانکی در طرح‌های سرمایه‌گذاری و زیرساختی استان اردبیل
استاندار اردبیل گفت: در سال های اخیر بالاترین سطح مشارکت بانکی را در تامین تسهیلات طرح‌های سرمایه‌گذاری و زیرساختی استان اردبیل را شاهد هستیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ اولین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان اردبیل با حضور معاون توسعه کارآفرینی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید و معاونین بانک توسعه تعاون کشور و مسئولین استانی در محل استانداری اردبیل برگزار شد.

اکبر بهنامجو در این جلسه با اشاره به طرح های موثر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تحرک بخشی به سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال در استان گفت: اجرای طرح حمایت از ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری موجب مهاجرت معکوس و ایجاد فرصت شغلی در این مناطق شده است.

وی با عنوان اینکه تامین تسهیلات طرح های اقتصادی از اولویت های لازم برای حمایت از امر سرمایه گذاری است افزود: با همکاری مناسب بانک ها امروز شاهد به بهره برداری رسیدن طرح های مهم اقتصادی، تولیدی و زیر ساختی هستیم.

استاندار اردبیل با تاکید بر بالاترین سطح مشارکت بانک ها در استان اردبیل تصریح کرد: 20 درصد تسهیلات گلخانه ای کل کشور توسط بانک کشاورزی در استان اردبیل جذب و پرداخت شد و امروز شاهد تحول گسترده در سطح اراضی گلخانه ای هستیم.

بهنامجو گفت: طی موافقت صورت گرفته با معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با مشارکت بانک توسعه تعاون، صندوق کارآفرینی امید و بانک کشاورزی، با تامین تسهیلات 93 میلیارد تومانی، 36 طرح سردخانه در استان تکمیل و نیاز سردخانه ای محصولات کشاورزی را به صورت کامل پوشش خواهد داد.

وی ادامه داد: آموزش و جذب دانشجو بر اساس ظرفیت های بازار کار و توجه به مهارت و نیروی کار در 4 سال آینده باید بیش از پیش مورد توجه سیستم آموزش عالی و دستگاه های اجرایی قرار گیرد.

 

 

 

 

۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ۱۳:۰۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید