اخبار

اجرای 28 پویش ورزش و کار در کارخانجات استان اردبیــل

پویش دوشنبه های ورزش و کار
رئیس هیات و اداره ورزش کارگری استان اردبیل: طی سال گذشته 28 پویش دوشنبه های ورزش و کار در واحدهای تولیدی و کارخانجات استان اردبیل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان اردبیل؛ علی مهری گفت: طی سال گذشته 28 عنوان برنامه در قالب زنگ ورزش صبحگاهی و پویش دوشنبه های ورزش و کار در واحدهای کارگری استان اردبیل با حضور جمع کثیری از علاقمندان، کارکنان، کارگران، مدیران و رئیس هیات و ادراه ورزش کارگری استان اردبیل با شعار ورزش، بهروری و تولید برگزار شد.

وی افزود: ابتکار اجرای پویش دوشنبه‌های ورزش از سوی فدراسیون ورزش کارگری و با تلاش انجمن ورزش‌های همگانی کارگران کشور مطرح و از سال گذشته تا کنون برنامه موفق و تاثیرگذار در سطح کارخانجات بزرگ استان اردبیل به اجرا درآمده است.

رئیس هیات و اداره ورزش کارگری استان اردبیل اضافه کرد: با توجه به استقبال جامعه کارگری و به ویژه مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی و اثرگذاری مطلوب این پویش، هیات ورزش کارگری بر آن شد تا در مرحله بعدی ضمن انسجام بخشی به این برنامه نسبت به تسری این پویش به سایر شهرستان های در چارچوب قوانین و پروتکل های بهداشتی جاری اقدام کند.

مهری گفت: با توجه به شیوع کرونا و تحت الشعاع قرار گرفتن برنامه های ورزشی پویش دوشنبه های ورزش و کار یکی از موضوعات مهم جهت افزایش بهروری در محیط های کارگری است.

۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۰:۴۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید