اخبار

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل به عنوان دستگاه اجرائی برتر در صیانت از حقوق شهروندی انتخاب شد

حقوق شهروندی
در راستای فرآیند ارزیابی عملکرد سال 1398 و پیشبرد اهداف برنامه عملیاتی اصلاح نظام اداری در بعد تخصصی، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل موفق به کسب عنوان "دستگاه اجرائی برتر در صیانت از حقوق شهروندی" شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، طی مراسمی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل و در راستای فرآیند ارزیابی عملکرد سال 1398 و پیشبرد اهداف برنامه عملیاتی اصلاح نظام اداری در بعد تخصصی، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل موفق به کسب عنوان "دستگاه اجرائی برتر در اجرای برنامه‌های حریم امنیت عمومی و صیانت از حقوق شهروندی" شد.

قاسم رحیمی  گفت: بر اساس ارزیابی های بعمل آمده از سوی دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل و دبیر ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی در این استان، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با اهتمام بی وقفه در راستای تحقق اهداف و پیشبرد برنامه های حوزه صیانت از حقوق شهروندان حائز رتبه برتر در بین دستگاه های مختلف استانی شناخته شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل افزود: دستگاه های اجرایی بر اساس شاخص های تعریف شده به لحاظ صیانت از حقوق شهروندی ارزیابی می شوند.

وی افزود: ایجاد میز خدمت، پاسخگویی سریع به ارباب رجوع، تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به درخواست های مراجعان در سال های اخیر از سیاست های این اداره کل بوده است.

قاسم رحیمی اضافه کرد: خدمت رسانی به مردم و تکریم ارباب رجوع بطور جدی دنبال می شود.
۲۵ اسفند ۱۳۹۹ ۱۲:۰۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید