اخبار

کسب رتبه اول دستگاه‌های برتر ارایه خدمات الکترونیکی توسط ستاد وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی

ارایه خدمات الکترونیکی
ستاد وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی از نظر کیفیت وب گاه ها و خدمات الکترونیکی دارای شناسنامه خدمات مصوب سازمان اداری و استخدامی کشور در بین 20 دستگاه اصلی، جایگاه اول را کسب کرد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی ، بر اساس ارزیابی سازمان فناوری اطلاعات ایران و دبیرخانه شورای اجرایی فناوری اطلاعات، همچنین این وزارتخانه در بین 154 دستگاه، رتبه پنجم را به خود اختصاص داد.
بر اساس این گزارش، رتبه ستاد وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی دردوره پنجم ارزیابی  73 بوده که در دوره ششم (از مهرماه تا بهمن ماه سال جاری) با 68 رتبه رشد، از بیشترین رشد در بین دستگاه های ارزیابی شده برخوردار است.
همچنین زیر مجموعه های این وزارتخانه به ترتیب سازمان تامین اجتماعی رتبه 17، سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور رتبه 20، سازمان بهزیستی رتبه 40 و صندوق بازنشستگی کشوری رتبه 59 را کسب کرده اند.
دولت کاربر محور، دولت شفاف، دولت یکپارچه، دولت مشارکتی از معیارهای اصلی است که در این ارزیابی مد نظر قرار گرفته شده است. 
همچنین شاخص‌های ارزیابی در اولویت دولت شفاف، بررسی میزان شفافیت در فرآیند انجام خدمت الکترونیکی و وجود مصادیقی مانند امکان مشاهده فرآیند انجام خدمت، پیگیری وضعیت انجام خدمت، امکان مشاهده نتایج مربوط به سنجش کیفیت خدمات و رضایت کاربران، امکان مشاهده اطلاعات به روز در خصوص ساختار سازمانی و مدیران پاسخگو مدنظر قرار گرفته است.
۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید