اخبار

افتتاح ۹ طرح تعاونی استان اردبیل همزمان با ۲۸۶ طرح تعاون در سراسر کشور

افتتاح 9 شرکت تعاونی در استان اردبیل
همزمان با سراسر کشور ۹ طرح تعاونی استان اردبیل با سرمایه‌گذاری به مبلغ ۲۰ میلیارد تومان به همراه ۲۸۶ تعاونی در سطح کشور با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استاندار اردبیل به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛  همزمان با سراسر کشور ۹ طرح تعاونی استان اردبیل با سرمایه‌گذاری به مبلغ ۲۰ میلیارد تومان به همراه ۲۸۶ تعاونی در سطح کشور با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استاندار اردبیل به بهره‌برداری رسید.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در این مراسم افزود: هم اکنون تعداد بیش از 1 هزار و 800 شرکت تعاون در حال فعالیت اقتصادی در حوزه های مختلف هستند.

وی افزود: با توجه به شرایط کرونا و مشکل بسته شدن مرزها شرکت های تعاونی در استان اردبیل طی سال جاری توانستند 5 میلیون دلار صادرات به کشورهای هدف داشته باشند.

قاسم رحیمی عنوان کرد: مطابق انعقاد سندهمکاری مشترک با معاونت تعاون وزارت، بانک توسعه تعاون و استانداری اردبیل تعداد 200 شرکت تعاونی جهت دریافت تسهیلات 300 میلیارد تومانی از محل بند (الف) ماه (۵۲) قانون بودجه به بانک توسعه تعاون معرفی شدند.
۲۹ بهمن ۱۳۹۹ ۰۸:۱۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید