اخبار

پنج طرح اشتغالی در مناطق روستایی شهرستان کوثر به بهره‌برداری رسید

اشتغال روستایی
با سفر استاندار اردبیل به شهرستان کوثر پنج طرح اشتغالی در مناطق روستایی در این شهرستان به بهره‌برداری رسید

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر و با سفر استاندار و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل به شهرستان کوثر  پنج طرح اشتغالی در مناطق روستایی با مبلغ سرمایه گذاری به بهره برداری رسید.

اکبر بهنام جو در جریان سفر به شهرستان کوثر افزود: با تلاش و همکاری مدیران و صنعت گران شاهد بهره برداری از طرح اشتغال روستایی صنعتی مهم تولید شیشه خم اتومبیل در کوثر هستیم.

وی بیان کرد: شیشه خم اتومبیل که نیاز اتومبیل را در خصوص شیشه اتومبیل برای خودروهای ایرانی تامین می کند، بااشتغالزایی ۲۸  نفر  و با سرمایه گذاری ۲۰ میلیارد تومانی و ۴ میلیارد تومان تسهیلات در فاز اول فعالیت خود را آغاز و سرمایه گذار طرح، فاز دوم و سوم را هم اجرا می کند.

استاندار اردبیل شرکت تعاونی تولید و بسته بندی دستمال کاغذی  و واحد تولید پرلیت را از جمله طرح های مورد بهره برداری در این دهه عنوان کرد و گفت:  فاز اول این واحدها بهره برداری شده و فاز دو و سه نیز برای این واحدها اجرا می شود.

وی با بیان اینکه واحدهای صنعتی دیگری نیز فعالیت خود را در این شهرستان آغاز کرده اند گفت: واحد تولید قطعات آسانسور را از جمله این واحدها ذکر کرد.۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ۰۹:۲۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید