اخبار

بهره برداری از دو طرح اشتغال روستایی در منطقه محروم گرمی

افتتاح دو طرح اشتغال روستایی در گرمی
همزمان با ده فجر و طی سفر استاندار به شهرستان گرمی دو طرح اشتغالی با سرمایه گذاری نزدیک به 19 میلیارد به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و فاه اجتماعی استان اردبیل؛ قاسم رحیمی با اعلام این خبر گفت: همزمان با ده فجر و طی سفر استاندار یه شهرستان گرمی دو طرح اشتغالی با سرمایه گذاری نزدیک به 19 میلیارد در حوزه صنعت و گردشگری به بهره برداری رسید.

وی افزود: طی مراسمی با حضور استاندار، نائبی رئیس کمسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی کارخانه شیرآلات آذرآب تولید کننده شیرآلات بهداشتی با 40 نفر نیروی کار رسما آغاز به کار کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل تصریح کرد: این واحد تولیدی با دریافت تسهیلات ۴ میلیارد تومانی از سوی صندوق کارآفرینی امید و سرمایه‌گذاری ۱۵ میلیاردی وارد چرخه اقتصادی شد.

قاسم رحیمی در ادامه اضافه کرد: مجمتع گردشگری جهانبخش ساعدی با پرداخت تسهیلات ۲/۲ میلیارد تومانی از محل منابع اشتغال پایدار روستایی و سرمایه‌گذاری ۳/۶ میلیاردی امروز با حضور مسئولین استان در منطقه گردشگری دریاچه گیلارلو شهرستان گرمی به بهره برداری رسید.

وی عنوان کرد: در این سفر جلسه کارگروه مدیریت و راهبری اقتصاد مقاومتی و کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با محوریت موضوعات بنگاه های اقتصادی شهرستان گرمی به صورت مجازی برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل عنوان کرد: این جلسه ۱۲ مصوبه داشت که بیشتر در رابطه با رفع و رجوع مشکلات واحدهای اقتصادی در بخش‌های صنعت و معدن و کشاورزی بود.

۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۰۸:۱۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید